sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

En Çok Öğrenci Bulunduran Üniversite

garipwm

En Çok Öğrenci Bulunduran Üniversite B1295_A24552_TGet

En Çok Öğrenci Bulunduran Üniversite Empty En Çok Öğrenci Bulunduran Üniversite

Mesaj tarafından garipwm Salı Mayıs 29, 2012 8:50 am

Site Adresi:acikogretim.me
    Kuruluşu Tarihi:2009
    İçerik:En Çok Öğrenci Bulunduran Üniversite
    Tanıtımı:

En Çok Öğrenci Bulunduran Üniversite Bosluk

Örgün eğitimi tercih etmeyen öğrencilerin en çok yöneldikleri eğitim sistemlerinden olan açık öğretim eğitim sistemi oldukça memnun kalınan bir sistemdir. Geçilmek için sadece sınavları geçmekle (bazı bölümler için staj yapmak da söz konusudur) mezun olunan bu eğitim sistemi kolaylığı ile cazip gelmektedir. Bu çerçevede bizler bilgi ihtiyacınızı gidererek doğru verilere erişmeniz için aöf bilgi ağı oluşturduk.

Böylece merak ettiğiniz soruların cevabını anında bulacak ve aynı zamanda bildiğiniz soruları soracağınız bir ortama da erişmiş olacaksınız. Bu bilgi ağımız sayesinde kayıt yenileme noktasında da dönem dönem uyarılarımıza erişerek tarihleri kaçırmamış olacaksınız. Siz de tüm bunlardan yararlanmak için hemen http://www.acikogretim.me linkini tıklayıp açık öğretim kayıt yenilemeforum dünyamıza katılın!

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 1:55 pm