internette sende kazanabilirsin


Eğlenceli Zeka Oyunları Oyna

Paylaş

garipwm


Mesaj Sayısı : 698

Kayıt tarihi : 20/02/11

Eğlenceli Zeka Oyunları Oyna

Mesaj tarafından garipwm Bir Salı Haz. 19, 2012 4:34 pm

Site Adresi:zekaoyunlari.name.tr
Kuruluşu:2010
İçerik:Eğlenceli zeka oyunları oyna
Tanıtımı:Yol Yapımı
Yol yapımı zeka oyunu ile ince düşünüp pratik kararlar almaya ne dersiniz? Eğer evet diyor iseniz doğru yerdesiniz! Çünkü artık sizin için harika içerikli bir oyun merkezi geliştirerek mükemmel detayları toparladık. Bu oyunda bozuk olan yol aşamalarını düzenleyerek kırmızı topun başarılı bir biçimde yolunda yürümesini sağlamaktasınız. Bu çerçevede hareket ederek yanlış yaklaşımlardan uzak bir biçimde hareket ederek topun yolunu ayarlamanız gerekiyor. Zeka Oyunları arasında ince hesapları ile üst sıralar üzerinde yer alan bu oyunda tamamen düzenli bir biçimde hareket etmek ve tahtaları yolun bozuk kısımlarına koyarak topun gidişini ayarlamanız gerekiyor. Bu noktada yapacağınız eksik hareketler puan kaybına sebep olabileceği gibi direk game over olmanıza da sebep olacaktır. Bundan dolayı oyun sahasındaki hareketlerinize dikkat ederek çukurları bu şekilde düzenlemeniz gerekiyor.

İlk levele bakarak oyunun basit olduğunu zannetmeyin. İlk aşamalarda basit bir görüntü mevcut olsa da ileriki aşamalardaki mevcut olan zorlukları gördüğünüzde oyun sahasının zor bir çerçevede olduğunu müşahede edebileceksiniz. Bundan dolayı her bölüm aşamasını zor bilerek hızınızı ayarlamanız gerekiyor. Oyunda topun yuvarlanması hızlı olduğu için bu çerçevede tahtaları çukurlara koymanız gerekiyor. Ayrıca çukur sahaları birden fazladır. Bundan bu zeka oyununa top mevcut çukurdan sizin uygulamanız ile atladıktan sonra mutlak surette diğer boş çukurları da düzenlemeniz gerekiyor. Bu noktada hız ve limit bütünlüğünü koruyarak en hızlı bir şekilde topun geçişini sağlamanız gerekiyor.

Ayrıca şunu da ifade etmekte yarar var ki iş sadece tahta kullanmakla bitmiyor. Yine, çeşitli yerlerde yay da kullanacak ve topu fırlatmak üzere hareket edeceksiniz. Bundan dolayı hareket sahanızı düzenli bir biçimde ayarlayarak en doğru kararları almalısınız. Bu sahada başarılı olarak çeşitli Zeka Oyunlarını bitirebilirsiniz. Bunun için sadece biraz dikkatli oynamalı ve eksik uygulamalardan uzak durmalısınız. Oynayacağınız her zeka oyunu beyin egzersiz sayınızı arttıracak ve sizin açınızdan daha faydalı olacaktır. Bunun için hareket sahanızı kullanarak doğru uygulamalarda bulunmanız gerekiyor. Aksi takdirde game over olarak başarısız yarışlar çıkarmanız mümkün olacak ve oyun sever olarak üzüleceksiniz.

garipwm


Mesaj Sayısı : 698

Kayıt tarihi : 20/02/11

Geri: Eğlenceli Zeka Oyunları Oyna

Mesaj tarafından garipwm Bir Perş. Haz. 28, 2012 5:46 pm

Sizleri Ve Yorumlarınızı Sitemize Bekleriz

garipwm


Mesaj Sayısı : 698

Kayıt tarihi : 20/02/11

Geri: Eğlenceli Zeka Oyunları Oyna

Mesaj tarafından garipwm Bir Çarş. Ağus. 01, 2012 2:28 pm

Paylaşımlara Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı Teşekkür Ediyoruz...

garipwm


Mesaj Sayısı : 698

Kayıt tarihi : 20/02/11

Geri: Eğlenceli Zeka Oyunları Oyna

Mesaj tarafından garipwm Bir Cuma Ağus. 10, 2012 3:09 pm


    Forum Saati C.tesi Kas. 17, 2018 2:35 pm