sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

eToro forex affilate satış ortaklığı banner widget link ekleme

TurSonHalAdmin
    TurSonHalAdmin
    Yetkinyönetmen

eToro forex affilate satış ortaklığı banner widget link ekleme TB1ZpEEIFXXXXb4aXXXeQCNOVXX-160-600

Balık

At

eToro forex affilate satış ortaklığı banner widget link ekleme Empty eToro forex affilate satış ortaklığı banner widget link ekleme

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Paz Şub. 06, 2011 7:05 pm

eToro forex affilate satış ortaklığı için üyelik nasıl olur açıklamaya çalıştık bu bölümde üye olduktan sonra sitenize nasıl banner,widget,link,video eklersiniz onu resimli olarak anlatmaya çalışacağız

üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra sol tarafta affilate kullanıcı menüsünü görürsünüz tabii orjinali ingilizce google translate kullanarak türkçeye çevrilmiştir sizde google toolbar kullanarak kolayca yapabilirsiniz siteyi daha çabuk anlamak ve daha kolay kullanmak için birebir menüden anlaşılacağı üzere sitenize banner vs. eklemek için pazarlama araçları seçin kısmını tıklıyorsunuz orjinalinde Choose Marketing Tools olarak geçiyor

ÜYELİK İÇİN TIKLA

burayı tıkladıktan sonra hangi dilde sitenize banner vs. eklemek isterseniz orayı işaretliyorsunuz ingilizce siteniz varsa daha avantajlısınız çünkü bir sürü seçenek var tanıtım yazısı bile hazırlamanıza gerek yok hepsini ayarlamışlar sadece kopyala yapıştır yap yeter

ÜYELİK İÇİN TIKLA

alttaki resimlerde ikinci ve üçüncü adımlar gösteriliyor ikinci adımda banner,widget,video veya dönüşümlü banner hangisini isterseniz o seçeneği işaretliyorsunuz üçüncü adımda sitenize uygun banner boyutlarını ayarlaıp kodları sitenize uyguluyorsunuz rotating banner yazan kısmı seçerseniz sayfa her yenilendiğinde değişik tanıtımlar yer alacaktır

ÜYELİK İÇİN TIKLA

resimde görüldüğü üzere 300x250 ebatlarında bir bannerin hem resmini hemde kod örneğini ekledik tabii bir çok seçenek var sitenize en uygun olna kendiniz karar verebilirsiniz.

buradanda isterseniz sadece referans linkinizi kullanmak isterseniz sayfanın üst kısmında görünüyor.

bütün hepsini yaptınız artık sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz sizin referansınızla üye olanları günlük tıklamaları aldığınız komisyon tutarlarını hepsini burdan izleyebilirsiniz.

çalışmalarınız sonucunda üyeleriniz çalıştı ve size kazandırmaya başladı ve 100 dolar bakiyeniz oldu o zaman ödeme isteyebilirsiniz demektir paypal ödemesi var banka transferide mevcut ancak ben daha ödeme almadım nasip olurda 100 doları yakalayıp ödeme alırsam burada yayınlayacağım ilginizi çekerse elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım kusurumuz varsa hoşgörün bol kazançlar olması dileği ile.

ÜYELİK İÇİN TIKLA

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 5:59 pm