sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

Android İşletim Sistemi Hakkında Genel Bilgi

garipwm

Android İşletim Sistemi Hakkında Genel Bilgi B1295_A24552_TGet

Android İşletim Sistemi Hakkında Genel Bilgi Empty Android İşletim Sistemi Hakkında Genel Bilgi

Mesaj tarafından garipwm Paz Ara. 25, 2011 1:34 am

Domain Adındroidhaber.org
    Web Sitenin Kuruluş Tarihi2010
    Sitenin İçeriğiAndroid İşletim Sistemi Hakkında
    Web Sitesine Ait Tanıtım Makelesi

Türkiye’de android işletim sistemine dair olarak bilgi eksikliği oldukça çoktur. 2005 yılından beridir tasarım, üretim gibi aşamalar geçiren bu işletim sistemi tüm dünyada cep telefon kullanıcılarının rağbetini görmekte ve bir çığ gibi etrafa yayılmaktadır. Bu bağlamda ülkemizde de oldukça takip edilen ve pek çok kimsenin kullanımına sunulan bu işletim sistemi detaylı bir biçimde bilgi istemektedir. Çünkü insanlar kullandıkları teknolojik aletler hakkında bilgi sahibi olmayı arzu ederler. Android uygulamaları hakkında da bunu misal verebiliriz. Bu bağlamda profesyonel bir biçimde konu hakkında bilgi sahibi olmanız, işletim sisteminizi güncellemeniz, eğer var ise işletim sisteminin problemlerini giderme noktasında bilgi almanız ve bunun gibi pek çok husus hakkında site üzerinde çok detaylı bir biçimde bilgi almanız için bir web adresi açtık. Sizler için açmış olduğumuz bilgi sitesi androidhaber.org’dur.

Bu web sayfası üzerinde Andorid tablet ve telefonlar, bu işletim sistemi hakkında haberler, uygulama geliştirmeleri, android oyunlar ve bunun gibi pek çok husus hakkında çok detaylı bir biçimde bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır. Bunun neticesinde daha detaylı olarak çeşitli hususlara değinebilecek, işletim sisteminizi geliştirebilecek, var olan eksiklerinizi giderebileceksiniz. Tüm bu bilgi hizmetleri sizin için tamamıyla ücretsiz olmaktadır. Diğer teknoloji sitelerinde olduğu gibi bu sitede de ücret ödeme, ücretli üyelik gibi durumlar mevcut değildir. Bu adreste her şey sizin teknoloji bilginizi arttırmak için bulunmaktadır.

Eğer sizler de tüm bu profesyonel bilgi hizmetlerinden yararlanma fırsatını elde etmek istiyor iseniz http://www.androidhaber.org web sayfasını kullanabilirsiniz. Bu bilgileri kullanarak daha bilinçli bir Android kullanıcısı olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu web sayfasını sanal bir android market olarak da düşünebilirsiniz. Haydi durmayın ve hemen siteye misafir olun.

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 5:59 pm