sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

Easyhits4U 4,ödeme

TurSonHalAdmin
    TurSonHalAdmin
    Yetkinyönetmen

Easyhits4U 4,ödeme TB1ZpEEIFXXXXb4aXXXeQCNOVXX-160-600

Balık

At

Easyhits4U 4,ödeme Empty Easyhits4U 4,ödeme

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Çarş. Ocak 13, 2010 10:45 pm

evet başlık böyle sörf yaparak para kazanılırmı deseler inanmazdım ama kazanılıyormuş bu siteye üye olmamdaki sebep bannerindeki 5years yazısı dikkatimi çekti beş yıldır bu işi yapıyorsa herhalde güvenilir bir sitedir dedim ve üye oldum önce günlük elli yüz sörf yapıyordum bu yirmibeşlik ellilik bölümlerde ufak ufak paralar verdiklerini görünce beş cent on cent gibi işi çoğaltmaya başladım şimdi sallanı sallanı günlük beşyüz sörf yapıyorum günlük ikibin civarında sörf yapanlar var toplistte çıkıyor onlara kazandıklarının haricinde 1.5 dolar da extradan veriyolar neyse ben o kadar uğraşamıyorum hafta sonları direnip bime yaklaşıyorum ama o kadar neyse günlük beşyüz sörfden yaklaşık yirmi cent kazanıyorum üç doları hakedincede ödemeyi istiyorum iki günde ortalama hesabıma geçiyor sizde denemek isterseniz bannere tıklayın sizde kazanın bana göre ptc sitelerinden çok daha iyi bol kazançlar

Your 1:1 Traffic Exchange

SON ALINAN ÖDEME

[caption id="attachment_437" align="aligncenter" width="559" caption="easyhits4U dördüncü ödeme"] easyhits4U dördüncü ödeme[/caption]

ALINAN ÖDEMELER

[caption id="attachment_438" align="aligncenter" width="509" caption="easyhits4U alınan ödemeler"]easyhits4U alınan ödemeler[/caption]

TIKLA ÜYE OL

Popular 1:1 Traffic Exchange

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 4:54 pm