sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

matrixmails üyelik

TurSonHalAdmin
    TurSonHalAdmin
    Yetkinyönetmen

matrixmails üyelik TB1ZpEEIFXXXXb4aXXXeQCNOVXX-160-600

Balık

At

matrixmails üyelik Empty matrixmails üyelik

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Paz Ara. 20, 2009 9:09 pm

matrixmails evet yediyıllık ptr yani üyelerine reklam maili göndererek kazandıran bir ptr ve aynı zamanda ptc sitesi bu bloga az fakat kendini kanıtlamış olan siteleri ekleyeceğiz niyemi benim çok canım yandı şimdiye kadar en az yüze yakın ptc sitesine üye oldum fakat kiminden bir kiminden iki veya üç ödeme alabildim çoğundan havamı aldım uzun lafın kısası ne kendimi nede benim yüzünden üye olacakların emeğini boşa çıkarmak istemiyorum görünüşte bu site az kazandırıyor gibi görülebilir burun kıvırabilirsiniz ancak hiçte öyle değil beş kademeli üyelik sistemi mevcut easyhits4u sayesinde şimdiden iki üyem oldu ilk ödememi yakında nasip olursa alacağım elimizden geldiği kadar resimli olarak anlatmaya çalışacağız ingilizce olanları google tercüman aracılığı ile türkçeleştirdik kolay anlaşılabilsin diye bol kazançlar ödemeler alertpay paypal minimum ödeme iki dolar

MatrixMails - Get paid

ÜYELİK İÇİN

[caption id="attachment_290" align="aligncenter" width="756" caption="İLK ÜYELİK FORUMU"]
    İLK ÜYELİK FORUMU[/caption]

buraya mail adresinizi yazıyorsunuz

[caption id="attachment_291" align="aligncenter" width="789" caption="türkçe açıklama"]türkçe açıklama[/caption]

burda türkçe açıklaması mevcut

[caption id="attachment_292" align="aligncenter" width="562" caption="sitenin kendi açıklaması"]sitenin kendi açıklaması[/caption]

belki biz yeteri kadar açıklama yapamamış olabiliriz burada yine türkçeleştirilmiş olarak sitenin açıklamasını eklemek en iyisi

[caption id="attachment_293" align="aligncenter" width="195" caption="kullanıcı menüsü"]kullanıcı menüsü[/caption]

bu da kullanıcı menüsü burada hesabınızı takip edebilirsiniz kazançlarınızı üyelerinizi sitenize ekleyeceğiniz banner veya referans linklerine buradan ulaşabilirsiniz

[caption id="attachment_294" align="aligncenter" width="516" caption="reklam tıklama"]reklam tıklama[/caption]

sadece gelen maillerden kazanmıyorsunuz günlük siteye girerek paid to click butonuna tıklayarak burdaki reklamlardan kazanırsınız resimde görüldüğü üzere stantard üyeler ve paralı üye olanlar ne kadar kazanıyor onuda görebilirsiniz

ÜYELİK İÇİN BANNERE TIKLAYIN

MatrixMails - Get paid

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 5:00 am