internette sende kazanabilirsin


Gündüz Metal

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Gündüz Metal

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Perş. Tem. 25, 2013 5:05 pm

Web Adresi: http://www.gunduzmetal.com
Sahibi: Gündüz Metal
Hosting Sağlayan Firma: kendi sunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Gündüz Metal
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler
Hurdacılar sizlerden etrafınızda çürümüş veya işlevini kaybetmiş olan hurdalarınızı ürününü cinsine ve ağırlığına göre belirli bir fiyat sunarak sizlerden alan ve hurdaları geri dönüşme imkanı yaratan kişilerdir bu şekilde ülke ekonomisine de yardımcı olmaktadır.

Hurda fiyatları ürünün cinsi, şekline ve ağırlığına göre değişir.Fiyatlara ağırlığı etki eder. Hurda dünyada en çok kullanılan malzeme çeşididir bu yüzdende geri dönüşümü en çok imkan bulunan hurda çeşididir. Hurda satışı satın alacak firmanın araçları tarafından evinizden alınır ve adil bir ücretlendirme yapılır. Satın alınan hurdalar, hurda sahalarına götürülüp geri dönüşüm için hazırlanırlar. Geri dönüştürülen hurdalar hammede olarak tekrar satışa sunulur.

Hurda piyasası geniş bir yapıya sahiptir. Dünyada birçok maddeden hurda bulunması hurdacılar için iyi bir olanaktır. Hurdaların fiyatları hurdanın cinsine kalitesine ve ağırlığına göre değişmektedir.
hurdacılık ve geri dönüşüm alanında çok önemli bir yer kaplamaktadır. Geri dönüşümü yapılan maddeler bir çok alanda kullanılarak doğaya ve çevreye yarar sağlamaktadır.

    Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 10:56 am