internette sende kazanabilirsin


Ankara evden eve nakliyat

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Ankara evden eve nakliyat

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Ptsi Tem. 15, 2013 8:17 pm

Web Adresi: www.ankaraevden-evenakliyat.org
Sahibi: Murat
Hosting Sağlayan Firma: Kebirhost
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Murat
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Phpfusion
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:Ankara evden eve nakliyat firmasının websitesidir.


Yaz geldi! Yine tayin dönemi ve yer değiştirmelerin zamanı geldi çattı. Kış mevsiminde hiç birimizin kolay kolay cesaret edemediği taşınma işlerimizi yaza bırakmak her birimizin tercihidir. Yaşantınıza dair her şeyin bir evden, bir başka eve taşınması gerekiyor. Ancak sadece eşyaların bir araya toparlanması bile günlerinizi alacak. Sizleri bu sıkıntılardan kurtaracak için ankara evden eve nakliyat şirketleri mevcuttur. Gerek ev gerekse işyerlerinizin taşınması gerekiyorsa mutlaka uzman bir firmadan yardım almanız gerekir. Hayatınıza dair pek çok şeyi üzerlerinde barındıran, yaşamımız için gerekli ev eşyalarınızın güvenle nakledilmesi için ön ekspertiz gerçekten çok önemlidir.

Ankara evden eve nakliyat olarak biz, eşyalarınızın taşınması sırasında meydana gelebilecek istenmeyen durumlara karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren ön ekspertiz ekibimiz sizlere ulaşıp, gerekli tavsiye ve taşınma için gerekli olan diğer bilgileri sizlere verecektir. Ankara’nın tüm ilçe ve beldelerinden, arzu edilen her yere yapılabilen evden eve nakliyat işi için çalışan tüm personelimiz işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

Henüz evinizi bulamadınız ve eski evinizi boşaltmanız gerektiğinde tek bir telefon ile Ankara evden eve nakliyat yine sizlerin yanınızda. Sizlere sunduğumuz depolama hizmeti sayesinde evinizi henüz temin edemediyseniz ve tatilinizi bölüp ev aramak istemiyorsanız, bize gelin eşyalarınızı depolarımızda arzu ettiğiniz zamana kadar saklayalım.

Uzun yılların verdiği tecrübe ile eşyaların korunması için standart korumanın haricinde ekstra güvenlik önlemleri almaktadırlar. Paketleme, ambalajlama işini eşyalara göre yapmaktadırlar. Battaniye, graft kâğıt, köpük, sandık vs. ambalajlama yapmaktadırlar. Elektronik eşyalar insanlar için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Bunun için köpük veya kâğıt ile sarıp sandıklanarak taşınmaktadır.

Değerli eşyalarınız, antika ve manevi değeri yüksek olanlar menteşeden yapılan içerisi yumuşak olan strafor ile kaplanarak özel olarak yapılmış olan sandıklar ile taşınmaktadır. Eşyalarınız her şekilde güvene alınmakta, çizilme kırılma gibi sorunlar yaşamanız engellenmiştir.

Sizin için önem taşıyan her şey bizim için de önem taşır!

    Forum Saati Ptsi Haz. 18, 2018 11:25 am