internette sende kazanabilirsin


Kaliteli Oyun

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Kaliteli Oyun

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Çarş. Tem. 03, 2013 12:13 pm

Web Adresi: http://www.matrakoyun.com
Sahibi: matrakoyun
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: matrakoyun
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:


Teknolojinin giderek yaygınlaşmasından dolayı artık çocuklar daha çok bilgisayara yönelmiş durumda gibi gözükmektedirler. Bakıldığı zaman sokak eğlenceleri ya da bir takım maceralar yerini tamamen eve kapanmış eğlencelere bırakmıştır. Bundan yaklaşık beş on yıl kadar olan sokak aktiviteleri günümüzde hemen hemen hiç görülememektedir. Elbette ki çocukların bilgisayara olan düşkünlüğü de burada önemli bir pay sahibi olmuştur.

İnternet üzerinden çok basit bir şekilde ufak bir çocuğun bile gerekli aramaları yaparak oyun oynaması mümkündür. İnternet üzerinden oyun oynamanın en güzel taraflarından birisi de çocukların daha ufak yaşta bilgisayara olan meraklarının yükselmesi ve buna bağlı olarak da teknoloji ile iç içe büyümeleridir.

Günümüz internetinde ortaya çıkan birçok oyun sitesi sayesinde artık hemen hemen alımıza gelebilecek her türlü senaryo oyun haline getirilmiştir. Birbirinden farklı maceralar göz önünde tutularak daha çok çocuklara hitap eden oyunlar ortaya çıkarılmıştır. Bunun dışında internet oyun dünyası, gündemi de güncel olarak takip etmektedir. Bakıldığı takdirde yaşanmış bir olay ya da tutmuş bir dizinin oyunu çok kısa bir süre içerisinde sitelerde yerini alabilmektedir.

Elbette ki bilgisayar oyunu dediğimizde aklımıza gelen o yüksek grafikli ve uzun soluklu oyun tarzları bu tür sitelerde yer alan oyun tarzlarından farklıdır. Oyun sitelerinde daha çok basit senaryolu, aynı şekilde oynaması da basit bir şekilde kurgulanmış oyun türleri bulunmaktadır. Belirtildiği üzere çocuklara hitap eden bir tarz olsa da bazı efsane oyun çeşitleri her yaştan insanı oynatmayı başarmıştır. Bir çocuğa artık oyun oyna dendiğinde de doğrudan akla gelen böylelikle internet ve bilgisayar olmaktadır.

İnternet üzerinden bulunabilecek birçok oyun sitesinden birisi de http://www.matrakoyun.com olarak karşınıza çıkmaktadır. Burada hemen her istediğiniz tarz ve türde oyun bulmanız mümkündür.

    Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 11:10 am