internette sende kazanabilirsin


FilmD izle

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

FilmD izle

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Salı Tem. 02, 2013 12:11 pm

Web Adresi: http://www.filmd.org
Sahibi: filmd
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: filmd
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:


Kişiler için film seyretmek bir aktivite bir hobidir. Bazı kişiler için ise meslek halini almıştır. Birçok film eleştirmeninin sağlam arşivleri vardır. Fakat artık internet siteleri bu eleştirmenlere bile yardımcı olabilecek seviyedeler. İnternet siteleri sayesinde kişiler olabildiğince fazla filme kategoriler halinde ulaşmaya başlamıştır. Fakat sitelerde aranan özellikler kaliteli bir çekim kaliteli bir dublajdır. Bunları sunmayan sitelerde izlenen filmlerin verdiği haz son derece düşük ve anlamsızdır. Çoğu zaman boş vakitte eğlence anlayışı olarak bilinen filmler kötü alt yazılı bir şekildeyse çevrildiği dilin özelliklerini taşımıyorsa anlam ifade etmezler. Mesela İngiliz yapımı bir filmde maşallah kelimesinin geçmesinin garipseneceği gibi durumlarla karşı karşıya kalınması işini hakkıyla yapmayan siteler için son derece mümkündür.

Kaliteli film anlayışını HD film izle seçenekleriyle sunan siteler daha yoğun talep görmektedir. Ve aynı zamanda kaliteli bir filmde başarılı bir Türkçe dublaj aranır bu sebeple Türkçe dublajlı film izle seçenekleri de oldukça dikkat çeken linkler arasındadır. Yerli film izle seçeneği kişiler için seçme hakkı tanımak durumunun tam karşılığıdır. Çünkü bazı kişiler yabancı senaryoları severken bazı kişilerin zevkine hitap eden durumlar yerli filmlerde işlenmiştir. 720 p film izle seçeneğini iyi bir internet kullanan herkes tercih edecektir kalitesinin netliği ortadadır çünkü. http://www.filmd.org/ sitesi bütün bu özellikleri size bir arada sunacak ve kaliteli film keyfini online olarak yaşamanızı sağlayacak bir sitedir.

Sitede birçok kategoride film vardır. Aynı zamanda rasgele seçeneği ile sizin için seçilen bir filmi de son derece kaliteli izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece siteye girmek. Filmlerin üzerine geldiğinizde yapım yılını filmin orijinal ismini görebilir ve bilinen iyi puanlamalarıyla ünlü olan İMDB sitesinde filmin ne kadar puan aldığını görerek film keyfinizi başlatabilirsiniz.

    Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 11:03 am