sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

İşletmeniz Bir Adım Önde Hareket Etsin

dj_ibo_g_h

İşletmeniz Bir Adım Önde Hareket Etsin B1295_A24552_TGet

İşletmeniz Bir Adım Önde Hareket Etsin Empty İşletmeniz Bir Adım Önde Hareket Etsin

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Paz Haz. 30, 2013 3:11 pm

Web Adresi: http://www.kaliturk.com
    Sahibi: kaliturk
    Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
    Web Master ve ya Teknik Sorumlu: kaliturk
    Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
    Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:

Dünya standartlarında birçok belgenin çıktığı günümüzde bu belgeler sayesinde alıcıya, tüketiciye ticaret yaptığımız kurumlara güven duygusu uyandırarak onların emin olması sayesinde tercih edilen yer oluyor. Her maddeye uyuyorum diyorsanız eğitimlerden yararlanarak sizde istediğiniz kaliteden yararlanarak hiçbir üründe tereddüt yaşamadan ilerleyişinizi hem kat edersiniz hem de sağlıklı olduğuna emin olunur. helal belgesi size birçok temiz, kaliteli, sağlıklı ürün arayanların adresi olacaktır. Günden güne büyüyen markalar gibi sizde birçok aşamada gelişebilirsiniz. Müslümanların ( İslam) en çok tercihi olan helal belgesi bu sayede onlara güven duygusu uyandırabilirsiniz. Sadece Türkiye içinde Helal et satan bir markaysanız bunu uluslara arası eğitimlerle belgelendirmek istiyorsanız o zaman sitemizdeki eğitimlerden faydalanabilirsiniz. ISO 9001 ile ihaleye alınırken en birincil belgeniz olduğu için seçilme şansınızı artırır ve bu sayede rekabet ve kararlılığınızı ortaya koyar. Bir araya gelme amacıyla ortak açılan yerler ya da ortaklığa girme çabasında olan yerlerde b belgelerle ödü vererek güvenle müşteri ve talep sayınızı arttırırsınız. ISO 22000
     belgesinin bulunmasıyla gıda üretiminin yapan bir tesiste, işletmede bu belge sayesinde düşüncesiyle temizliği, malzemesi, katkı malzemesinde personel güvenliğine kadar bilinçli olduğunu görür ve kaliteli dünyaya tehdit savurmaya yer olma şansını ilk sıralarda alırsınız. Tehditli ürünlerin son bulduğu ISO 22000 ile sizde rahat bir üretim içersine girebilirsiniz. haccp belgesi ile çalışanların eğitimi programlar dâhilinde sürekli yapıldığından ürünün daha iyi tanımak ve ürünün yaparken kolaylaştırması sağlamak personelin bilgi güvenliğini ve kendi güvenliğini sağlar.
    ISO 14001 ile verilen kılavuzlarla doğru bir izlenimden gitmek her gıda üreticisinin işini kolaylaştıracak ve çevre performans derecesini arttırdığını gösterecektir. ISO 27001 sayesinde izlemek istediği kategoride değerli olduğunu gösteren belge sizi daha da kaliteli hale getirir. Detaylı bilgilerin eğitimlerini almak için http://kaliturk.com/  adresinden öğrenebilirsiniz.

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 2:08 am