sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

İnternet Ortamında İslam Dini

fatma758

İnternet Ortamında İslam Dini B1295_A24552_TGet

İnternet Ortamında İslam Dini Empty İnternet Ortamında İslam Dini

Mesaj tarafından fatma758 Salı Nis. 23, 2013 1:51 am

Site Adı: İnternet Ortamında İslam Dini
    Site Adresi: islamalimi.com

Şimdi sizlere hazırladığım bu çok kısa fakat bir okadar faydalı konuda, faydalı olacağını düşündüğüm bir siteden bahsedeceğim. İnternet'in yaygınlaşmasıyla İslam dini konusunda oluşan kaygıdan ve bu kaygıdan kurtulabilmemiz için sizlere bir site tavsiye edeceğim. Şüphesiz yaşayan her Müslümanın önemle bildiği gibi İslam dinine dair konular çok hassas konulardır. Bahsettiğim bu konu, Maalesef İnternette hem site sahipleri, hemde kullanıcılar tarafında çok basite alına bilmektedir. Şüphe yok ki bu konu çok üzücü bir konudur. İnternette araştırma yaptığımda gördüm ki ciddiyetle İslam dini hakkında güzel çalışmalar yapan siteler bir elin parmaklarını geçmemektedir. İşte ben burada sizlere dini site hakkında bir site tavsiye edeceğim. Sizlere tavsiye edeceğim site bu. http://www.islamalimi.com şimdi size bu site hakkında bilgiler vereceğim.

İslam Dini Hakkında Güzel Bir Tavsiye

Yapmış olduğu dine dair birçok bilgiler ile İslam dini, hayatı ve yaşamı konusunda önem iel tavsiyeyi ve hatta tavsiyeleri hak eden islamalimi adındaki bir site... Bahsettiğim bu sitede İslamiyet konusuna dair sayısız soruların cevapları yer almakta vede cevabsız sorularınızı sorma imkanı bulabilmektesiniz. Benim acizane tavsiyem en kısa zaman içinde bu siteyi ziyaret etmenizdir. Bunu yaptığınızda ise bana hak vereceğinizden adım gibi eminim. Zira İslam dini gibi önemli bir konu katiyyen hafife alınabilecek veya küçümsenebilecek bir mevzu değildir. Sizlere bahsettiğim bu site içinde İslam İlmihali kategorisi sizlere sayısız konuda bilgileri kullanıcılarına vermektedir. Özetle, ben burada bu faydalı olduğunu düşündüğüm düşüncelerimi paylaşmaya çalıştım ve bu tavsiyeyi yaparken çok büyük bir hayra girdim diye düşünüyorek sizleri saygı ile selamlıyorum. Lütfen yorumlarınızı ihmal etmeyin.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:05 pm