sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

Sohbete Hoşgeldiniz

dj_ibo_g_h

Sohbete Hoşgeldiniz B1295_A24552_TGet

Sohbete Hoşgeldiniz Empty Sohbete Hoşgeldiniz

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Çarş. Tem. 18, 2012 4:52 pm

Site Adı : www.sohbetfix.com
    Site Sahibi : FiRaRi
    Kullanılan Sistem : Wordpress
    Site İçeriği : IRC, mIRc Kodları, Addonları, Remoteleri, Webmaster, Aşk,Sohbet,Kadın,Sanal Mekan,Dostluk,Din,Haber,Burç,

Aşkın yaşı yoktur. Örneğin izdivaç programı
    Aşk Sohbet odaları ben aşık olamıyorum yada ben aşkı unuttum diyenlerin sıcak bir buluşma noktası. Hayat sadece para dan ibaret olmasa da onsuz yapılmayacağı gibi aşksız da yapılamaz bazılarimiz evlendikten sonra bile aşkı arayan bir çok insan var. Ben hariç daha evlenmedim
    Hayat bazen birliktelik olduğu kadar sorumlulukları da beraberinde getirir. Biraz soluklanmak lazım. Chate bağlı kalmayın onu da yaşamadan geri kalmayın.
    Aşk Sohbet Odaları Aşk Gibi Birşey Arayanlar içindir istanbul Sohbet...

Sitemiz 5 yıldır domain olarak açık olmasına rağman ilk 2 yıl çok iyi derecede bir aile ortamımız oldu askerlik nedenlerinden dolayı sitemizi kapatma kararı aldık ve şuan yeniden bu sanal aleme bir merhaba demeye karar verdik Sitemiz bünyesinde 5 tane yazar arkadaşımız bulunmaktadır.Günlük Güncel tutmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince ...
    Sitenin Sohbet girişi açıktır.
    Aramızda Siz değerli dostlarımıza da görmekten onur duyarız...

www.sohbetfix.com ailesi ( FiRaRi )

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 12:16 pm