sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

Kurumsal Eğitimde Bir Numara

garipwm

Kurumsal Eğitimde Bir Numara B1295_A24552_TGet

Kurumsal Eğitimde Bir Numara Empty Kurumsal Eğitimde Bir Numara

Mesaj tarafından garipwm Çarş. Mayıs 02, 2012 12:13 pm

Site Adresi:nlpegitimleri.com
    Kuruluşu: 2010
    İçerik:Kurumsal Eğitimde Bir Numara
    Tanıtımı:

Kurumsal Eğitimde Bir Numara Logo

Sinir dili programlaması anlamına gelen ve açılımı Neuro Linguistic Programming olan NLP; sizin de arzu ettiğiniz biçimde güzel bir model olarak karşınıza çıkmaktadır. İnsanın başarıya ulaşması, maksatlarına erişmesi ve kendini geliştirmesi gibi çeşitli pozitif durumları aktif hale getirmek adına ihtiyaç duyduğu şeylerin kendi iç dünyasında mevcut olduğunu ifade eden NLP; iletişim eğitiminden tutunuz da daha farklı alanlara kadar bireyler için güzel neticeler için kullanılmaktadır. NLP; sağlık hizmetlerinden tutunuz da eğitim hizmetlerine, iş hayatından sosyal hayata kadar kullanım arz etmektedir. Sinir dili programlaması eğitimini görenler iş hayatlarında daha başarılı olmakta ve ikna kabiliyeti de artmaktadır.

Mesela NLP uygulamaları arasında yer alan çeşitli dersler neticesinde bireyler satış eğitimi de görebilmekte, ikna kabiliyetleri daha da arttığı için arzu ettikleri şekilde fazla satış yapabilmektedir. Bu eğitim insanın kendine olan güvenini arttırmakta ve hayata pozitif bakarak kendini geliştirme noktasında ihtiyaç duyduğu isteği yerine getirebilmektedir. NLP; ayrıca çocuk eğitiminde de devreye girmektedir. Şöyle ki; “çocuk ve ebeveyn arasında iletişim nasıl olmalıdır, nelere dikkat edilmelidir” gibi akla takılan sorular bu şekilde cevaplanmaktadır.

Sizin için NLP öğretimi hizmetini sağlayan ve ayrıca kurumsal eğitim noktasında da detaylı çözümlemeleri ve uygulamaları bulunan bir eğitim kurumu ile sizleri tanıştırmak istedik. Artık rahatlıkla bu hizmeti alabileceksiniz. Bunun için sadece http://www.nlpegitimleri.com internet adresini kullanarak yepyeni bilgilere anında erişerek bu konudan yararlanmak için gerekli olan adımı atın.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:31 pm