internette sende kazanabilirsin


onbux ptc çığ gibi büyüyen ptc sitesi

Paylaş
avatar
TurSonHalAdmin
Yetkinyönetmen


Cinsiyet : Erkek
Balık

At

Mesaj Sayısı : 986

Kayıt tarihi : 13/12/09
Yaş : 52

onbux ptc çığ gibi büyüyen ptc sitesi

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Bir Perş. Ağus. 12, 2010 6:59 pm

[center]
onbux ptc sitesi yeni sayılan fakat gittikçe büyüyen bir ptc sitesi ödemeleri paypal alertpay ve netellere yapıyor ve saniyede ödeme tapıyor
ÖDEME KANITINI GÖRMEK İÇİN TIKLA
daha fazla bilgi için google tercüman aracılığla çevrilmiş açıklamasını ekledik bol kazançlar
ÜYELİK İÇİN TIKLA
onBux nedir?
     onBux ürünler üyeleri için bir hale reklamcılık hub gibi insanların özgür tıklayarak para kazanmak için, reklamlar ve / reklamverenler fikirleri görünen reklamlar için teşvik eder.
     Bizim ideal olduğunu 'Herkes Kazandı' ve ne olduğu. Kazanabileceğiniz veya sitemizde reklam çok basit ve pratik yöntemleri kullanma.
     En önemlisi: Biz global internet pazarında reklam çeşitli çalışmaların sonucudur. Ve yenilikleri ve fikirleri ile, biz paketinin lider olarak haklı yerini almaya geldim.
     Biz hizmet, pazarlama etkisi dünya çapında nedeniyle ana dil olarak İngilizce kullanabilirsiniz.
     Gelecekte yakın biz: bizim başka gol buluşacak getirmek için onBux dünyaya birçok geniş diller.
     Feel kasa, biz kalmak edilir burada. Sen grow Şimdi kaydolun için ücretsiz doğru!

- Nasıl onBux başvurma?
     Sorularınızı çoğu zaten sorulmuş olacak ve Forum yanıtladı. Diğer daha spesifik sorgular içinde ele alınabileceği
Iletişim desteği alan.

- Nasıl çalışır?
     Basit, reklamverenler maruz ürünleri / web sitelerini ödemek zorunda ve para kazanmak onBux siteler bu süre inceleyen. Tavsiyeler ücretsiz başkalarına kazanç bağlantı açığa tavsiye para fazla bile olabilir kazanmak. Yoksa ve toplum büyük bizim olabilir kira tavsiyeler zaten görmek onlar reklam için her olsun ödedi.

- Nasıl reklamları görüntülemek için ne yapmalıyım?
     Sitenin Reklamlar bölümüne gidin. Birini tıklayın yeni bir sayfa açılacaktır mevcut reklamları, üzerinde. Let tamamlanması sayfa yükleme ve ilerleme çubuğu için ekranın üst kısmında doldurmak için bekleyin. Bir kez o eşleme mektup tıklayarak doğrular tamamlandı. Yeşil kene size ödenmiştir gösterir ve size artık tıklatın sonraki. Kırmızı bir X ya yanlış mektup tıklandığında veya aynı anda iki reklam açık olduğu anlamına gelir.

- Ne tavsiyeleri nelerdir?
     Tavsiyeler katıldı kullanıcı gibi onBux paraiçin zaman kendileri için görüş onlar reklamlar, kazanç ise para kazanmak da onlar ancak. Tavsiyeler formlar farklı gelen iki:

     Doğrudan Tavsiyeler: yönlendirme onların mısınız siz koyarak kullanıcıların site üzerindeki kayıtlı.
     Kiralanmış Tavsiyeler: zaman Are kullanıcılar için bu, belirli bir süre bir için yapacaksın tıklayınız altında ücret.

     biz tıklayın değerleri olan bir tablo ortaya koydu açıklayınız yardımcı olmak. Ayrıca biz de kazanç için ne kadar önemli tavsiyeleri gösteren bir hesap yaptık.

- Ne kadar para yapabilirim?
     Her tavsiyeleri tıklama aldığınız miktarı, üyelik tipine gibi, kendi tıklama göre değişebilir. İşte üyelik için farklı türlerde arasında farklılıklar vardır.

     Pioneer Üyelik:
     Başına tıklatın: $ 0.01
     Başına sevk tıklayınız: 0,005 $

     Standart Üyelik:
     Başına tıklatın: $ 0.01
     Başına sevk tıklayınız: 0,005 $

     Altın Üyelik:
     Başına tıklatın: $ 0.01
     Başına sevk tıklayın: $ 0.01

     Ultimate Üyelik:
     Başına tıklatın: 0,02 $
     Başına sevk tıklayın: $ 0.01

     fark çok gibi görünmüyor mu? yapmak inanılmaz fark birkaç tavsiyeleri ve üyelik paketi görmek için bu hesap makinesini kullanın:
ÜYELİK İÇİN TIKLA
AutoPay nedir?
     AutoPay otomatik bir yöntem size kiralanan tavsiyeleri var süresini uzatmak için. Bir tavsiye gün için ilk tıklayın yapar, AutoPay Araba Denge küçük bir ücret alacak ve başka bir gün için, ilgili tavsiye uzatmak. 27 gün olacak tıklayın ve AutoPay sol bir tavsiye Yani 28 gün onları uzatır. Tıklarsa her gün onlar sona ermeyecektir ve sürekli onları kar. AutoPay% 10 normal 30 gün genişleterek daha ucuz olduğu ortaya çalışırken Biri ve en kolay en ucuz yolu tavsiye tutmak için biridir.
     AutoPay varsayılan olarak kapalıdır ve senin Kiralık Tavsiye ekranında açık olabilir. Lütfen farkında olun bir tavsiye daha 20 gün kalan, AutoPay artık onları etkileyecek ve onlar elle 20 gün içinde geri genişletilmiş gerekir AZ varsa.

- Nasıl AutoPay olmadan yenilerim?
     size tavsiye süresini uzatmak nasıl üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak isterseniz, elle Kiralık Tavsiyeler ekranda onları yenilemek olabilir. Bir kere onların check-kutu, o zaman ne kadar ekranın altındaki yenilemeyi tercih tıklayarak yenilemek istiyorum tavsiyeleri seçtiniz.
     Eğer 3 seçenek yenilemek vardır: Normal fiyat 30 gün -% 10 indirim (AutoPay aynı indirimli) 60 gün -% 20 indirim az 90 gün.
     Artık hangi yöntem sizin için iyi yenilemek seçmek için. Her zaman bütçe ve plan içinde yenileme dışarı vaktinden çalışır. son dakika karar vermek kadar bırakmayın.

- Nedir Geri Dönüşüm?
     Geri Dönüşüm tarafından bir teklif servis onBux tavsiyeleri kiraladığı için değiştirin inaktif. ücreti ise küçük bir kar, daha sonra sevk yeterli değil yapmadan, onBux sevk yeni tamamen edecektir yerine, ilgili tavsiye. Bu havale edilecektir sonuncusu did onlar ama, aynı iradesine sahip tam zamanlı kalan gibi tamamen farklı bir insan.

- Ne Pioneer Üyeliği nedir ve nasıl elde edebilirim?
     Pioneer üyelik bir şeref üyeleri ilk 10.000 verilen onBux. Bu yenileyerek verdi ve küçük bir indirim üzerinde kiralama ve rozet onları bir forum. Bu üye oldu 10.000 yalnızca ilk ve kullanılabilir artık.

- Neden gerektiğini inanıyorum onBux beni ödeyecek?
     Çünkü biz bir tam Şirket Kayıtlı Limited. Biz are yapım taahhüt çok onBux kullanıcılar ve reklam verenler için harika bir yer kazanmak ve pozlama kazanç. 'Hatırla Herkes Kazandı'? Biz fikir için mücadele için istekli ve büyümeye devam edecektir gün daha güçlü her. Başarımız başarının bağlıdır gör. Biz de her zaman ödeme ilgileniyorum.

- Can benim evde kişi katılabilir mi?
     Hayır, tek bir kullanıcı hane başına izin verilir. farklı IP Adresleri ile tamamen ayrı internet bağlantısı 2 sürece.

- Ben birden fazla hesabınız var mı?
     Bu temel ilkeler bu sistem dayanmaktadır karşı olduğu için maalesef mümkün değildir. Reklamverenler benzersiz kullanıcı için kendi ürünleri görmek için ödeme yaparsınız. üzerinden değil aynı kullanıcı tekrar tekrar.

- Bazen, paylaşılan bir bilgisayar kullanıyorsanız o güzel mi?
     Evet ama sadece eğer sen onBux üye bilgisayarı için kullanın.

- Nasıl başkaları bakın ne?
     tavsiye URL'yi kullanın Hesap Özeti Afişler Bölüm bulundu.

- Ne kadar sıklıkla istatistikler güncellenir?
     Çoğu istatistik gerçek zamanlı olarak güncellenir. Ama sunucu yük bağlı olarak 10 dakikaya kadar sürebilir.

- Bana ne zaman ödeme yapılacak?
     Ilk kez yapmak için 2,00 $ ya da daha fazla zaman gerekir nakit seçtiğiniz ödeme işlemci kullanılarak. o $ 10,00 belirli bir minimum tutar ulaşıncaya kadar bu miktarın 1,00 $ her bir nakit çıkışı artacaktır. İlk nakit çıkışı da bundan sonra orada artık tıklayınız gereksinimleri en az 60 kişisel tıklama yapılmış olması gerekir.

- Nasıl para çekerim kazandı?
     Hesap Özeti tıklayabilirsiniz seçenekte "Ödeme" ve kazandığınız tüm para çekmek. Hizmet Şartlarımıza uyan varsa ve önceki soruya belirtildiği gibi nakit çıkışı ihtiyaçların karşılandığı Bu, elbette vardır.

- Ne PayPal, Alertpay vardır Neteller ve Liberty Reserve?
     Bu şirketler ve insanlar arasındaki ödemeler kolaylaştırmak ödeme işlemcileri vardır. Biz kullanıcılar ödemek için kullanabilirsiniz. Hepsi dünya çapında güvenilir ve tanınmış olarak en iyi ve profesyonel ödeme hizmetleri Internet üzerinde kullanılır.

- PayPal nedir?
     PayPal size güvenli e-posta işlemlerini kullanarak para transferi sağlayan bir şirket, çek ve havale gibi geleneksel yöntemlerden kaçınarak. Bu San Jose Kaliforniya'da bulunur. 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren dünyanın en yaygın kullanılan ödeme işlemci ve ödeme de ana şeklidir.

- Ne Alertpay nedir?
     Alertpay, 2004 yılında kurulmuş, ödemeler, e-(bir sistem elektronik cüzdan işlemleri cüzdan) alırsınız sağlayan her türlü iş ve göndermek için tüketici veya kullanmak e-posta. Bu internet işlemler hızlı güvenli ve maliyet düşük. Alertpay, Kanada, Montreal ile kendi resmi karargah dünya çapında kullanıcılara kullanılabilir. Başka büyük ödeme işlemcisi tarafından kabul onBux.

- Ne Neteller nedir?
     Neteller operasyonda 1999 yılından bu yana ve tam güvenlik içinde online para transferleri sağlayacak bir ödeme işlemcisi vardır. Firma olarak onlar Londra Borsası'nda AIM bir parçasıdır. Son derece güvenilir, satın aldıkları bizim en çok tercih edilen yöntemdir.

- Ne Liberty Reserve nedir?
     Bu en eski ve en popüler en güvenilir ödeme işlemcinin dışarı Kosta Rika çalışma ve tüm dünyada milyonlarca hizmet vermektedir. Kabul başka bir ödeme işlemcisi yapmak ve kullanıcılarımız için ödeme var.En son TurSonHalAdmin tarafından Ptsi Ara. 18, 2017 3:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ptrn53


Mesaj Sayısı : 1

Kayıt tarihi : 14/05/11

onbux alarm ile daha kısa zamanda daha fazla para kazanmak

Mesaj tarafından ptrn53 Bir C.tesi Mayıs 14, 2011 11:25 pm

Normal şartlarda bu işi yapabilmeniz için sık sık siteyi kontrol etmeniz gerekir. Ama bunun için geliştirilen küçük bir program var. Bu program sizin yerinize siteyi kontrol eder ve size uyarı verir. Bu programın adı onbux alarm. Ücreti 5$. Programı çalıştırıp bırakıyorsunuz ve sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında yeni reklamları kontrol ediyor. Eğer yeni reklamlar eklenmişse sizin onbux alarm için secmiş olduğunuz ses dosyası çalmaya paşlar. Böylelikle hiç bir reklamı kacırmazsınız. Kısacası ekstra mesai yapmaktan sizi kurtarır daha kısa zamanda daha fazla kazanmanızı sağlar. onbux.com a üye olmak için tıklayın

    Forum Saati C.tesi Kas. 17, 2018 2:57 pm