internette sende kazanabilirsin


Internet üzerinde bir servet yaptınız mı

Paylaş
avatar
TurSonHalAdmin
Yetkinyönetmen


Cinsiyet : Erkek
Balık

At

Mesaj Sayısı : 986

Kayıt tarihi : 13/12/09
Yaş : 52

Internet üzerinde bir servet yaptınız mı

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Bir Salı Haz. 29, 2010 6:22 pm
Zamanımızın en büyük iş fırsatı


Arada sırada , bir ömür boyu belki iki veya üç kez , bir fırsat boyunca o bir rol şekilde hayatınızı değiştirme potansiyeline sahiptir gelir. Genellikle teknolojik manzara, ya da siyasi, sosyal köklü değişiklikler yapmak , ve hayatımızın ekonomik çerçevesi vardır. Örneğin, belirli bir örnek , mikrodalga fırın gibi somut bir şey , bir şey hiç kimse , evrensel bir cihaz herkesin sahip gelmişti vermek. bunu düşünmeyi bıraktığımda eğer kırk yaşında iseniz size bir cep telefonu ve kalıcı bağlantı her zaman oldu bir şey daha genç ise , sen ancak bir zaman cep telefonu yoktu hatırlıyorum. Bilgisayarlar aynı paradigma - vites ürünüdür. Ve İnternet daha da .

Eğer mikrodalga fırınlar , cep telefonları, bilgisayarlar ya da Internet üzerinde bir servet yaptınız mı?

sen, sen tam olarak neyi burada sürüş bilmiyordum eğer . Ve eğer sen, anladım daha çok .

Dünyada bizim zaman içinde , bir numaralı iş fırsatı web değil, 2,0 web ' . ÜYELİK İÇİN TIKLA
Web 2.0 ve Sosyal Ağ


Microsoft'a göre bu önemli bir dönüm noktası geçti : onlar televizyon izliyordu harcamak daha insanlar daha fazla zaman online geçiriyorsunuz ilk kez şimdi . genç kuşak için bu besbelli , ve zor Büyük millet için bir şey etrafında başımızı almak . web iş yönlendirdiğini nasıl temel bir değişim şudur: ilk büyük ölçüde ilgili anlamlı bir iletişim platformu olarak bir ağ oluşturma vardı , sonra bu konuda , SEO (arama motoru optimizasyonu ) trafik ve web sitelerinde gözbebekleri getting oldu ama trend şimdi web üzerinde insanların birbirlerine bağlayan nasıl ve ne olduğunu onlar büyük ölçüde web içeriğini oluştururken bu süreç içinde . Sosyal Ağ Topluluklar de haklı olarak , analistler ve uzmanlar tarafından değişikliğinin anlamıyla kapsamı içinde düşünülemez bir güç olarak kabul edilmektedir.

Unaico size fırsat bu devrimin ve büyük harfle parçası üzerine direkt olarak veriyor - belli bir dünya değişen trend para kazanmak .


Nasıl sizin için çalışacak


SiteTalk.com bizim Sosyal Ağ Toplum platformudur. Eğer Site -Talk üyesi olarak katılacak ve ağ , iletişim ve paylaşım olanakları sanat platformu de- ödüllü geliştiricileri tarafından imzalanan bizim devlet yerleşik zevk ilk durumda .

arkadaşlarınız ve aileniz için tavsiye ederim Zamanla insanlar bugün biliyor ve gelecekte henüz bilmiyorum insanlar. Zamanla , insanların büyük bir ağ kuracaksınız geometrik ağları nasıl çalıştığını doğasında , birkaç kişi sırayla birkaç bulmak birkaç kişi bulmakta rağmen , çoğunluk hangi bile bilemeyiz of . ürün ve hizmetler sizin SiteTalk net -work düzinelerce için , yüzlerce ve binlerce yapılır gibi, satış olurdu ve bu satış hacmi komisyonları hesaplanır olurdu ... ve bizim toplum için bu üyeler getirmek için bir teşekkür olarak verilmiştir .

çok basit geliyor ?

Bunu değerlendir : Facebook dört yıl sonra 400.000.000 üyesi bulunmaktadır. dört yıl içinde ! Nasıl her biri katılmak mı? birisi tavsiye için. Word ağız 21. yüzyılda ...

Ne fırsat tür " dizi " var burada?

Unaico üyelerinin çoğunluğu , sonuçta , sadece sosyal üyeleri platformu kullanmanın yararları zevk olacaktır. fırsat "sadece" ara sıra mal veya hizmet alımları için onlara hak olabilir içine yeğlemek olanlar - bedava bonus parça ya da hediye için komisyon plan onları aramak ne olacak , ama özgür sigorta , banka kartı , otel kalmak ya da beslenme ek güzel bir yol bizi , "bizim toplum tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederiz söylemek için. "

Diğerleri ilk sürpriz bir bonus olarak , ne bir damlama dönüştü ve görecek o zaman sup - plemental bir gelir akışı dönüştü. Ve bakım biraz bu ek gelirin büyüme olabilir sadece , bir gerçek yaşam değiştirici içine birinin başabaş bütçe değişiyor . dışarı Karını alarak arasında tatil olması arasındaki fark bu yıl ya da değil, akşam yemeği için bu hafta ya da değil , eski bir araba veya yeni bir sahip arasında .

Tabii ki, bir topluluk içinde üyelerin sayısı milyonlarca , kelimenin tam anlamıyla binlerce ciddi bir şekilde , Unaico fırsat yaklaşım ve önemli çaba önemli bir birincil gelir için koydum. Ve nihayet , orada bu yaklaşımı tamamen farklı birkaç - onlar Unaico gibi fırsatlar sadece bir veya iki kez ömür boyu içinde gelip görmek olacaktır. Bu insanlar ve taahhüt edecektir Unaico ile hangi hayallerini yerine getirmek için araç sağlayacaktır. Biz yapmış Doğrudan Satış başka şirket daha milyonerler yaratacaktır; biz dot -com milyoner sayılar para için koşmak verecektir inanıyoruz tahmin ediyoruz.


Ne bir kişi kazanmak için bekleyebilirsiniz?


Biz basit bir biçimde gelir projeksiyonları vermem . Bu mümkün değildir. en menüler gibi, bir ücretsiz öğle yemeği diye bir şey söyleyecektir. Eğer eBay 20 öğeler koyarsanız size bazı satış alacak biliyorum, ama söylemek mümkün değildir ne kadar . Ve önemli komisyonlar genellikle önemli çabalar gerektirir.


Ne zamanlama ve neden bu kadar güçlü değil mi?


zamanlaması olağanüstü olduğunu . Herkes online oluyor. Herkes online çoklu toplumun bir üyesi olacak .

Bu iş modelinin merkezinde bir online topluluk kullanarak Doğrudan Satış açısından birçok avantaj : daha önce hızlı bir sürtünme -free yöntem işinizle kişi eklemek zorunda asla gibi verir düşünün ; size hiçbir coğrafi sınırlar nasıl Eğer dünyada işinizi uzatabilirsiniz; size otomatik bir iletişim , koordinasyon ve eğitim platformu , sen herkesin ilgilenen teşvik bir şey var iş için yerleşik , sosyal topluluklar ve web olarak 2,0 herkesin şimdi konuşuyor demektir; ve nihayet , duplicatable süreci açısından ve yeni insanlarla başlamak ve bir şey daha başarılı olmak için yapmanız gereken ilk başarı elde yardımcı ne bir sosyal topluluk yapmak birleştirmektir - onların arkadaşları program zevk katılmak için olsun a ve yaşam kalitesini yükselten ücretsiz hizmet .

Ne destek alacaksınız

 • Eğitim.

 • Ücretsiz arka ofis .

 • Promosyon araçları.

 • Şirket sponsor olaylar .

 • Sektörün önde gelen istihdam malzemeleri.

 • nitelikli distribütörler için Car programı.

 • Sektördeki en iyi tazminat planı . Muhtemelen.

 • Motivasyona teşvikler , egzotik tropik cenneti yerler geziler gibi.

 • Her iki şirket ve merkez danışmanınıza ağ insan tüm takım ,% 100 başarı adanmış.


Ne beceri ihtiyacınız var?

 • Desire .

 • Herşey Unaico fırsat dahildir.


Nasıl olur başlayabilirim?

 • Karar verin.

 • Speak Sizi davet eden kişinin ekledi.

 • web sitesinin ilgili bölümlerinde malzeme okuyun.

 • canlı eğitim gidin.

 • Kişileri davet SiteTalk katılmak için. Bunlar otomatik olarak Downline konumlandırılmalıdır olacaktır. Ve insanları davet etmek , bu nedenle örgüt büyüyecektir.
ÜYELİK İÇİN TIKLA
  Forum Saati Paz Haz. 24, 2018 6:56 pm