sen kazan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

internette sende kazanabilirsin

para ve hit burada

TurSonHalAdmin
    TurSonHalAdmin
    Yetkinyönetmen

para ve hit burada TB1ZpEEIFXXXXb4aXXXeQCNOVXX-160-600

Balık

At

para ve hit burada Empty para ve hit burada

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Çarş. Ara. 16, 2009 12:04 am

hit ve para kazanmak istermisiniz ozaman doğru yerdesiniz altı yıllık geçmiş sahip bir hit sitesi bu ne demektir iki gün sonra kapanacak bir ptc sitesi falan değil güven veren kazandıran bir siteye üye oldunuz demektir ben bu siteye tesadüfen üye oldum ilk başlarda diğer hit siteleri gibi zannettim fazla ilgilenmedim fakat öyle değilmiş yavaş yavaş sörf sayısını arttırdım kademelerde hit ve para kazancını gördükçe asılmaya başladım gördümki hiç bir ptc sitesinde kazanamayacağınızı burda kazanabiliyorsunuz kazancınız bu kadarmı hayır örneğin neobuxa üyeyim en iyi ptc sitesi normalde günlük dört reklam var biliyordum öyle değilmiş buraya üye olduktan sonra günlük on reklama tıklamaya başladım çünkü burda altüye toplamak isteyenler referans linklerini ekliyorlar en çok ta neobuxun reklamı geçiyor bu sayede yeni çıkan reklamlarıda gün içerisinde görme şansına sahip oluyoruz bu sitenin bence en büyük kazancı altüye konusunda buradan yaklaşık iki aylık sürede on adet alt üyem oldu neobuxa bile altüyem oldu sitenin kazandırma yöntemleri daha bitmedi 25,50,250 kademeli sörfü var bu kademelerde 25'lik olanlarda hit kazanıyorsunuz bu çeşitli banner,text,site hiti olarak 50'lik bölümlerde artık para ve hit kazanmaya başlıyorsunuz ödemenizi alertpay ve paypal olarak alabilirsiniz beş kademeli üyelik var deneyin göreceksiniz kazanmaya nasıl başlıyorsunuz örneğin günlük 250 sörf yapın fazlaca yorulmadan günlük 7,5 cent eğer vaktim bol ben çok sörf yapabilirim derseniz ara kademelerde kazanacaklarınız hariç günlük 1000 sörf yapın günlük kazancınız30 cent o gün en çok sörfü siz yaparsanız artı 1,50 dolar kazanabilirsiniz ben o kadar gidemedim henüz bir arkadaşınıza da rica edin denemek için sizin referansınızla üye olup sadece yüz sörf yapsın hesabınıza 10 cent geçtiğini görün denemesi bedava eğerki üye bulma konusunda iyiyseniz bu siteden çok güzel kazanç elde edebilirsiniz bol kazançlar

ÜYELİK İÇİN TIKLA

Your 1:1 Traffic Exchange

RESİMLİ AÇIKLAMA

para ve hit burada EasyHits4U+--+Surfing_1259178545043

burada 25,50,250'lik sörflerden sonra böyle bir buton çıkar buraya tıklayın

para ve hit burada EasyHits4U+--+Surfing_1257874673876

butona tıkladıktan sonra kazancınızı görebilirsiniz bu sabit değil değişiyor 3cent de olabilir 5 cent 10 cent de olabilir yaptığınız total sörfteki kazancınızı etkilemiyor bu extra kazanç

para ve hit burada EasyHits4U.com+-+Your+Traffic+Exchange,+1-1+Exchange+Ratio,+Manual+Surfing,+5-Tier+Referral+Program.+FREE+Traffic%21_1258846346320

evet çalıştınız ve ilk ödemenizi isteme vakti geldi basit bir şekilde ödemenizi talep edebiliyorsunuz minimum ödeme 3 dolar ödeme talep ettiğinizde beş veya yedi iş günü deniyor ama ben iki ödememide iki gün içinde aldım yani ödemeleride gayet hızlı sayılabilir

para ve hit burada AlertPay.com+-+My+Way+To+Pay+-+Secure+Online+Payments_1259179309341

para ve hit burada AlertPay.com+-+My+Way+To+Pay+-+Secure+Online+Payments_1259179344491

bunlarda aldığımız ilk iki ödeme tarihlere dikkat ederseniz bir ayda hiç altüyesiz bu kadar kazandım gerçi beş alt üyem var ama sadece bir tanesi yüzü geçti sadece ordan on cent kazandım hepsi bu kadar yeni ödemelerimizi aldıkça burada paylaşacağız sorularınız olırsa bu konuda yorum bölümüne yazabilirsiniz

ÜYELİK İÇİN TIKLA

Build your site rotator for FREE with Easy Rotator!

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 11:42 am