internette sende kazanabilirsin


Propeller Ads Media Reklam formatları hakkındaki bilgiler

Paylaş
avatar
TurSonHalAdmin
Yetkinyönetmen


Cinsiyet : Erkek
Balık

At

Mesaj Sayısı : 980

Kayıt tarihi : 13/12/09
Yaş : 52

Propeller Ads Media Reklam formatları hakkındaki bilgiler

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Bir Çarş. Şub. 24, 2016 12:36 am

Propeller Ads Media Reklam formatları hakkındaki bilgileri hakkındaki tanıtım yazısı Propeller Ads Media yayıncılar için Onclick pop-under reklamlar, Mobil Web reklamları, Klasik banner reklamlar, kendi hazırlayabileceğiniz direk linkler ve Video reklamlar var reklamlar hakkındaki bilgileri inceleyip üye olduktan sonra sitenize uygun reklamları ekleyip kazanç sağlayabilirsiniz üyeliğinizi başlatmak için bannerlere tıklayabilirsiniz türkçe dil desteği için sağ üst köşedeki bayrak logosunu tıklayıp türkçeye geçebilirsiniz bol kazançlar.

Propellerads


Onclick pop-under reklamlar
Onclick pop-under reklamlar, her bir reklam izlenimi başına para kazanmak isteyen yayıncılar için mükemmel bir çözüm sunar. pop-under reklamlar pop-up reklamlar gibi çalışmaz arka planda çalışır ziyaretçi sitenizde başka bir linke tıkladığı zaman tam sayfa olarak açılır
Tam sayfa grafik reklam ya da arama sonuç sayfası, ana tarayıcı penceresi kapatılana ya da küçültülene kadar dikkatleri üzerine çekmeyecek şekilde ana tarayıcı penceresinin arkasında kalır.
Pop-Under Reklamları için CPM ödemeleri, geleneksel görüntülü reklamlarından daha fazla olup, yayıncıların ziyaretçilerden %200 daha fazla kazanç elde etmelerine yardımcı olur.

Propellerads


Mobil web reklamları
Mevcut banner reklamların üzerine ek ve daha etkili bir kazanç katmanı ekleyerek, mobil ziyaretçilerinizden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.
Yayıncılarımız için mobil izlenimi optimize eden reklam birimleri geliştirdik. Diyalog Reklamlarımız ve Mobil Interstitiallerimiz, klasik bannerlara nazaran mobil kullanıcılarınızdan daha fazla etkileşim alacaktır.
İşin en güzel yanı, çok kazanmak için bir mobil uygulama ya da mobil için optimize edilmiş olan bir web sitesine ihtiyacınızın olmamasıdır. Trafiğinizin tamamen paraya çevrildiğinden emin olmak için tek ihtiyacınız olan şey bizim Mobil Web Reklamlarımız olacaktır.

PropelleradsKlasik bannerlar
Klasik banner reklamlar, görüntülü ve mobil reklamcılık için en popüler reklam formatı olmaya devam etmektedirler.
En popüler IAB standart banner formatlarında temiz ve yaratıcı reklamlar sunmaktayız: 300×250, 468×60, 728×90, 120×600, 160×600, 800×600, 800×440, 320×50 (mobil cihazlar için optimize edilmiş).
Bütün bannerlar Kaydırıcı (Slider) olarak konulabilir; böylelikle kullanıcı sayfada yukarı-aşağı hareket ettikçe bu reklamlar da sayfa üzerinde hareket ederler. Bu durum hedef ziyaretçilerin etkileşimlerini arttırırken, mevcut reklam yerlerine etki etmeden yayıncılara ekstra envanter sunar.

Propellerads


Direkt Linkler
Direkt Linklerin en büyük özellikleri esnek olmalarıdır. Size sunacağımız kodu alkdıktan sonra bunu, kendi banner, düğme ya da metin linklerinizi bağlamak için kullanabilirsiniz.
Eğer akıllı bir şekilde ekstra para kazanmak istiyorsanız, Direkt Linkleri oto-optimize arama sonuç sayfası (varış URL’i) olarak kullanabilirsiniz. Kendi yaratıcı metot ya da yeniden yönlendirmelerinizi kullanarak kendinizi premium fiyat ödemeye hazır olan marka ve reklamcılara gösterebilirsiniz.
404 ve hatalı trafikten para kazanmak için ekstra yaratıcı olun. Buna her taşın altına bakmak denilmektedir ve bu da ortalama bir yayıncı ile çok başarılı bir yayıncı arasındaki farkı oluşturmaktadır.

Propellerads


Video reklamlar
Eğer video ve oyun içeriklerden faydalanan bir yayıncıysanız, gerçekten prömiyer reklamcılarımızın kişiye özel doğrudan kampanyalarına bir göz atmalısınız.
Etkili bir yeni gelir akışını geliştirerek, video içeriğinizden tamamen faydalanan merak uyandıran ve konuyla alakalı reklamlar sunabiliyoruz. Siz ve hedef kitlenizin ihtiyaçları en iyi çözümleri kişiselleştirmek için çeşitli reklam spotlarımız mevcut. Bu spotlar arasında, Önceden-Göster, Ortasında-Göster, Sonradan-Göster ve Oyun-Öncesi yer almaktadır.
Yüksek kalitede Video Reklam kampanyalarımız, video içeriğinizi mükemmel şekilde tamamlayıcı niteliktedir. Kampanyalarımızı bir deneyin ve günümüzde yayıncılar için video içeriği paraya dönüştürmek neden bu kadar çok önemli, bunu siz de göreceksiniz.

Propellerads

    Forum Saati Çarş. Haz. 20, 2018 1:09 pm