internette sende kazanabilirsin


Propeller Ads Media hakkında merak edilenler

Paylaş
avatar
TurSonHalAdmin
Yetkinyönetmen


Cinsiyet : Erkek
Balık

At

Mesaj Sayısı : 986

Kayıt tarihi : 13/12/09
Yaş : 52

Propeller Ads Media hakkında merak edilenler

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Bir Salı Şub. 23, 2016 5:39 pm

Propeller Ads Media hakkında Yayıncılar için  sorular ve cevaplar Propeller Ads Media hangi siteleri kabul ediyor Adsense ile kullanılabilir mi işte merak edilenler ve yanıtları üyelik için bannerlere tıklayabilirsiniz hayırlı kazançlar.

Yayıncılar için kazanç modeliniz nedir?

Propeller Ads olarak hedefimiz çok basit: Sayfanız her ziyaret edildiğinde maksimum kazanç sağlamak için en alakalı ve yüksek kazanç getiren reklamları göstermek. Her 1000 reklam izlenimi için, sektörde lider olan eCPM oranını ödüyoruz. Fakat kazançlar kullanıcının bulunduğu coğrafi konum, cihaz kategorisi, web sitesi kategorisi, reklam birimi ve reklamcı tarafından konulmuş olan bireyselleştirilmiş performans metrikleri gibi değişkenlere göre hesaplanmaktadır.

Propellerads

Trafik ve web sitesi şartlarınız nelerdir?

Birkaç nadir istisna dışında, trafik hacimlerine bakmadan bütün siteleri kabul ediyoruz. Fakat yetişkin içerik, malware ve Koşul ve Şartlarımızı ihlal eden web sitelerini kabul etmiyoruz.

Propellerads

Yayıncı hesabı için nasıl onaylı olurum?

Üyelik süreci çok basit olup, %100 ücretsizdir. Üye olma sayfamızı ziyaret edin ve üyelik formunu doldurun. E-posta adresiniz onaylandığında hesabınız etkinleştirilmiş olacaktır.

Propellerads

Propeller Ads diğer reklam ağları ile uyumlu mudur?

Kazanç çözümlerimiz, Google Adsense de dahil olmak üzere, diğer bütün ağlar ile tamamen uyumludur.

Propellerads

Bir reklam kampanyasını sitemden kaldırabilir miyim?

Evet, eğer bir kampanyanın siteniz üzerindeki bağlantısını kesmek istiyorsanız, sadece detayları destek takımımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle istenmeyen reklamlar, reklam kanallarınızdan filtrelenip, çıkarılacaktır.

Propellerads

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Propeller Ads, yayıncıların ödemelerini alabilmeleri için birçok kolay metot sunmaktadır: Bank Wire, Payoneer Prepaid, Mastercard ®, Payoneer Global Bank Transger, ePayments, EPESE ve Webmoney.
Ödemeler otomatik olarak işlenmekte olup, NET 30 koşullarına dayanmaktadırlar.

Propellerads

    Forum Saati Paz Haz. 24, 2018 6:40 pm