internette sende kazanabilirsin


Yeni Kameralı Sohbet Sitesi

Paylaş

Selince

[url=http://sohbet.plus][img]
Mesaj Sayısı : 1

Kayıt tarihi : 02/11/15

Yeni Kameralı Sohbet Sitesi

Mesaj tarafından Selince Bir Ptsi Kas. 02, 2015 2:30 am

Sohbet,   Arkadaşlık sitesi ve  Sosyal Paylaşım sitesi  arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemiz Yeni arkadasliklar kurarak iletişimde kalmanız, yeni insanlarla sohbet etmeniz için internette paha biçilmez bir fırsat sunuyor. Başka sitelerdeki kademeli üyelik sistemi olmayan,tamamıyle ücretsiz olan Onbinlerce üyesiyle eğlenceli, kaliteli, seviyeli ve keyifli bir sohbet platformunu  sizlerin hizmetine sunmuş bulunmaktadır...

          Türkiye'nin ilk ve en güvenilir Sohbet ve arkadaşlık sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

          Bu sebeple   Sohbet Sitesi arayan herkes gibi sizde: Sohbet Plus`a isterseniz üye olarak, istersenizde üye olmadan kendi belirlemiş olduğunuz bir nick(rumuz) ile  Sohbet Plus'a girip, sitemizin menü bölümünde bulunan "Sohbet" menülerinden birine tıklayarak, birbirinden farklı sohbet odalarına  katılabilirsiniz. Unutmayın ki her sohbet odamızda bulunan kişiler birbirinden farklı şehirlerden girmiş olup hepside farklı kişilerdir. 

          Gecenin bir vakti canınız sıkıldı, facebook yada twitter yada diğer sosyal ağlarda online arkadaşınız yok ve can sıkıntınız gittikce artıyor... Kim bilir belkide bir sorununuz var ve birileriyle konuşup derdinizi paylaşmak, fikir almak istiyorsunuz yada sorununuzu unutmak için, birileriyle "sohbet" etmek, geyik yapmak istiyorsunuz. Reel hayattan birazda olsa uzaklaşmak, eğlenmek istiyorsunuz. Sohbet Plus[sitesine girerek, birbirinden farklı sohbet odalarındaki insanlarla; sohbet ederek, geyik yapabilir, bir sorununuzu paylaşabilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz... Kim bilir? Belkide aradığınız aşk sohbet odalarımızdan birinde sizi bekliyordur...
sohbet
          sohbet odaları oyun ve yarışma odalarına katılarak, kendi bilginizi sınayabilir, yeni bilgiler edinebilirsiniz. Oyun ve yarışma odalarımızda bulunan kullanıcılarla yarışmaya katılabilirsiniz. Oyun ve yarışma kanallarında; sorulara vereceğiniz her doğru cevap ile puan alarak, o ay ki sıralama listesine girebilirsiniz. Sıralamaya girebilmeniz için klavyenizin biraz hızlı olması gerekiyor. Sadece klavye hızının yetmeyeceğide aşikar. Öncelikle bilgi sahibi biri olmalısınız, orda sizi dişli rakipler beklediğinden emin olabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

          Radyo odasına katılabilirsiniz. Radyo odasında 24 saat canlı radyo yayını bulunmaktadır. Canlı yayını dinleyebilirsiniz. Canlı yayını sitemizi ziyaret eden kullanıcılar içinden, dj olmak isteyen arkadaşlar yapar. Dj den istek şarkılar isteyebilir, istekde bulunduğunuz şarkıları başkalarına armağan edebilirsiniz. İsterseniz dj olarakda aramıza katılabilirsiniz. Canlı yayında binlerce kişiye radyo yayını yapabilirsiniz. Şimdiden keyifli radyo dinlemeler diliyoruz.
          Sohbet Plus kullanıcılarının ve üyelerinin sıkılmaması adına, elinden geleni yapar, bu anlamda kendini sürekli güncelleyen ve yenileyen bir sohbet platformudur. Belkide sohbet etmek size iyi gelmeyecek, buna alternatif çözümler arayacaksınız. Mesala nee olabilir? Sitemiz bu noktada size pek çok seçenek sunmaktadır. Neler mi onlar...? Mesala Blog yazabilirsiniz. İstediğiniz bir konuda blog yazabilir, kafanızdaki içinizdeki şeyleri yazıya dökebilirsiniz... Aynı şekilde yazılmış olan blogları okuyabilir, o bloglara yorumlar yapabilirsiniz. Yazı yazmak insanı rahatlatan çok eski bir yöntemdir... İnsanlar tarih öncesi devirlerde; henüz kağıt ve kalem bulunmadığı zamanlarda bile, duvarlara yazı yazarak, şekiller çizerek, hem rahatlamış hemde kendinden sonra gelecek insanlara bir şeyler anlatmış ve aktarmıştır. Blog yazmak istemiyorsunuz... Peki, o zaman; Forum menümüze katılabilirsiniz... Yine aynı şekilde istediğiniz bir konuda forum yazısı yazabilir ve yazılmış olan forumlara yorumlar yapabilirsiniz.
          Fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Kendi çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz yada gördüğünüz çok komik bir fotoğrafı paylaşıp, yorumlar alabilirsiniz. Sitemizde pek çok fotoğraf paylaşılmıştır. Kategorilere uygun olarak, fotoğraf paylaşırsanız; sizden sonra fotoğraf arayan biri kolaylıkla bulup yorum yapabilecektir. Doğa fotoğrafları, komik fotoğraflar, şehir fotoğrafları, manzara fotoğraflar vb. her kategoride fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz.
          Soru Cevap Menümüze katılabilirsiniz. Soru cevap menümüze katılarak yeni sorular ekleyebilir, sorulan sorulara cevaplar yazabilir yada fikir almak içinn bu bölümü kullanabilirsiniz. Aynı şekilde fikir almak isteyenlerede fikirler verebilirsiniz. Anket bölümümüzde ise istediğiniz bir konuda anketler hazırlayabilir, yapılan anketlere  katılıp yorumlar yapabilirsiniz.
          Sayfa ve topluluk oluşturabilirsiniz. İstediğiniz bir konuda sayfa oluşturabilir yada topluluk oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde var olan sayfaları beğenebilir yada topluluklara katılabilirsiniz. Bunların dışında sitemizde,oyun menümüze girerek online oyunlar oyanabilirsiniz. Yani Sohbet Plus sitesinde canınızın sıkılma ihtimali yok, yapmanız gereken tek şey var sitemize üye olmak ve hemen paylaşımlarda bulunmak.
          Bununla beraber sitemizin farklı şehir ve ülkelerinde bulunan kullanıcıları ile sohbet edebilir ve tanışabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak bir hobi olmalı. Çünkü her kültürde bulunan insan farklı bir görüş açısına sahip demektir. Bir insan bir dünya demektir. Ve her insanın farklı bir dünya görüşü, farklı bir yaşama biçimi, yine aynı şekilde farklı hayat tecrübesi vardır. Yeni insanlar tanıyarak, sohbet edip karşılıklı bilgi alış verişinde bulunabiliriz. Farklı kültürden, farklı şehirden insanlarla tanışıp, farklı kültürleri, yaşama biçimlerini, örf-adet, gelenek-göreneklerini, karşılıklı diyaloglarla öğrenip, sanalda başlayan bu sohbeti, belkide reel hayata dökerek görüşebilirsiniz.Çevrenizi genişletip yeni ufuklara yol alabilirsiniz. Belkide girişeceğimiz bir iş hakkında konuşarak; fikir sahibi olabilir,yada uzun süren sohbetlerden ve birbirinizi iyi tanıdıktan sonra birlikte iş hayatına bile girebilirsiniz.
          Sesli ve Kameralı Sohbet hizmetimizde siz saygıdeğer kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. Her türlü fikir-öneri yada şikayetleriniz için en altta bulunan iletişim menümüzü kullanarak bizle irtibata geçebilirsiniz. http://sohbet.plus Keyifli sohbet ve Güzel Paylaşımlar Diler...

    Forum Saati Paz Haz. 24, 2018 6:41 pm