internette sende kazanabilirsin


Güncel Karaman Haber

Paylaş

aratar1634


Mesaj Sayısı : 186

Kayıt tarihi : 20/05/13

Güncel Karaman Haber

Mesaj tarafından aratar1634 Bir Ptsi Ağus. 19, 2013 6:54 pm

İç Anadolu bölgesinin güzide şehirlerinden olan kültür ve ticaret merkezi Karaman, tarihi boyunca sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikleri ile gizli bir cennet olmuştur. Karaman çevresindeki büyük illerin gölgesinde kalmış olsa da birçok küçük ve orta ölçekli ilden gelişmiş yapısı ile modern bir Anadolu şehri olmaktadır. Güzide Anadolu şehirlerinden Karaman haber anlamında birçok temaya sahiptir.

Karaman hakkında güncel ve güvenilir haber

Karaman hakkında büyük gazete ve televizyon kanallarında sadece trajik olaylar yaşandığı zaman bilgi alabiliyor olmak Karaman halkı ve Karaman meraklıları için büyük bir eksiklik olmaktadır. Karaman haber ve bilgilerine kolay ulaşılabilmesi için güvenilir haberler ve sağlıklı bilgileri bir araya getirmiş imaret.com.tr kurulmuştur.

En güncel, en güvenilir ve en sağlıklı Karaman haber ve bilgilerine ulaşabilmek gelişmiş teknoloji sayesinde artık çok daha kolaydır. Doğal güzelliklerinin yanı sıra sosyal ve ekonomik yapısını da artık görücüye çıkaran Karaman tüm medya organlarını kullanarak gelişmekte olan bir ilden ziyade eğitim, sanat, kültür ve turizm alanlarında da bende varım demektedir.

Güncel ve standartların üzerinde kaliteli Karaman haber sitesi imaret.com her geçen gün bünyesine kattığı yenilikler ile medyayı efektif kullanmayı amaçlamaktadır. Site içerisinde bulunan foto galeri ve video galeri bölümleri ile haberler görsel unsurlar ile birleştirilmiş aynı zamanda eğlenceli vakit geçirilmesi sağlanmıştır. Site içerisinde verilen günlük haberlerin yanı sıra Karaman hakkında da birçok bilgiye ulaşılabilmektedir.

Güvenilir Karaman haber sitesi olan imaret.com birlikte çalıştığı Cengiz Semercioğlu, Deniz Ergürel, Hasan Yürümez, Hatice Kolçak, Mehmet Ali Bulut, Muhammet F. Duman, Ömer Vehbi Hatipoğlu, Reşat Petek ve Şeyma Kısakürek gibi yazarların yanında Op. Dr. Osman Tükel ve Op. Dr. Ergül Mavi’ ninde aralarında bulunduğu kaliteli, güvenilir yazar kadrosu ile takipçilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Sahibi: Hasan Yürümez
Hosting Sağlayan Firma: Natro Hosting
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Hasan Yürümez
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Özel
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Karaman / Larende Haber Sitesi

    Forum Saati Çarş. Haz. 20, 2018 1:09 pm