internette sende kazanabilirsin


Doğal Kaynak Suyu

Paylaş

aratar1634


Mesaj Sayısı : 186

Kayıt tarihi : 20/05/13

Doğal Kaynak Suyu

Mesaj tarafından aratar1634 Bir Ptsi Ağus. 19, 2013 6:19 pm

Sağlık bakanlığını belirttiği şekilde ülkemizde satışına izin verilen 3 ayrı su vardır. Bunlar işlenmiş su, içme suyu ve doğal kaynak suyu. Sağlık Bakanlığınca hazırlanan İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik’te sular bu şekilde sıralanmaktadır. İşlenmiş su adından da anlaşılacağı gibi işlem görmüş sağlık bakanlığı tarafından belirtilen standartlara göre hazırlanan sulara verilen addır. İçme suyu ise evlerimize ve iş yerlerimize barajlar, nehirler aracılığı ile ulaşan sulara denir.

Doğal Kaynak suyu yer altına inen ve zamanlar toprağın alt kısmında bulunan katman ve süzgeçlerden geçerek yüzeye çıkabilen ve hiçbir işlem görmemiş sulara verilen addır.

Doğal Kaynak suyu mineral bakımında diğer sulara oranla daha sağlıklı ve lezzetlidir. Doğal kaynak suyu bu zenginliği sayesinde oldukça çok tercih edilmektedir. Yeryüzüne çıkıncaya toprağın çeşitli katmanlarından geçerken içinde bulan zararlı maddeler yok olurken insan sağlığına zararı olmayan aksine faydalı bir takım mineralleri de içine alarak yeryüzüne ulaşır.

Doğal Kaynak suları sağlık bakanlığı tarafından belirtilen kurallara uygun tesislerde dolumu gerçekleştirilirse satışına izin verilmektedir. Her ne kadar diğer sulara oranla mineral ve kalite açısından zengin olsa da satışına hemen izin verilmemektedir.

Güvenpınar Doğal Kaynak Suyu

Firmamız sağlık bakanlığı tarafından gerekli belgelere sahip olarak doğal kaynak sularını işlemektedir. Bu işlem sırasında suyun doğallığına hiçbir zarar gelmektedir ve her ay düzenli olarak suların analizleri yapılarak internet sitesi üzerinden hakla paylaşılmaktadır. Doğal kaynak suyu dolumu yapılırken sağlık bakanlığı tarafından belirtilen ölçüde ozon kullanılmaktadır. Dolumdan önce şişeye 0,2 – 0,4 ppm arasında ozon gazı konulmaktadır. Ozon gazı sonrasında doğal kaynak suyu doldurulur ve suya hiçbir yan etkisi yoktur. Guvenpinar.com adresinden üretim aşamalarımıza bakabilirsiniz. Dolumdan 15 – 20 saat sonra ozon gazı oksijene dönüşür ve doğal kaynak suyu güvenle içilebilir.

Sahibi: Pınar Güven
Hosting Sağlayan Firma: Natro Hosting
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Pınar Güven
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: Özel
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Doğal Kaynak Suyu

    Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 10:51 am