internette sende kazanabilirsin


Şık Pijama Takımları

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Şık Pijama Takımları

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Salı Tem. 16, 2013 12:39 am

Web Adresi: http://www.giycem.com
Sahibi: giycem
Hosting Sağlayan Firma: kendi sunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: giycem
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:

Dagi markası 1983'te kuruldu. Kurulduğu andan itibaren yenilikçi yapısı, kaliteli ve hoş tasarımları ile ilgi çekerek günümüze kadar ilerleyerek gelmeyi başardı. Dagi, başarılı pazarlama stratejisi ile kısa zamanda adını duyurarak herkesin bildiği bir marka haline gelmiştir.
2004 yılında kendini geliştirmek adına bir yapılanmaya girerek daha kaliteli hammaddeler ile üretime başlandı ve üstün teknoloi kalitesiyle donatılmış, daha geniş bir üretim alanına geçildi. Dagi, 2008 yılında iç çamaşırı, kadın,erkek ve çocuk pijama modelleri ve eşofman üretimleri ile sektörde en önde olduğunu kanıtladı.
Dagi, geçirdiği değişimler sayesinde tüketici tarafından rahatlık ve kalitenin markası olarak algılanmayı başardı. Şu an kadın ve erkek iç çamaşırı, pijama, mayo ve bikini üretimi konusunda başarısını sürdürüyor. İlk mağazasını 1989 yılında Şişli'de açan Dagi, giderek genişleyen pazar hacmi sayesinde yurtdışına kadar açıldı. Hala, markanın farklı ülkeler üzerinde yeni projeleri devam ediyor.
Dagi dendiğinde akla ilk olarak kaliteli ve rahat pijamaları geliyor. Kadın, erkek ve çocuk pijama modelleri yazlık ve kışlık modelleri ile göz dolduruyor. Dagi kumaşı tek bir dokunuşla kendisini belli eden bir kaliteye sahiptir. Pijama sonrasında ise iç çamaşırları ile ön plana çıkan marka, erkek fanila ve boxer ile kadın iç giyim ürünleri konusunda oldukça iddialı. Dagi ürün yelpazesi içerisinde emzirme sütyeninden toparlayıcı sütyene kadar aradığınız her türlü sütyen çeşidini bulabilirsiniz.
Yüzlerce Pijama   çeşidi bulunuyor. Pijama seçerken nerede giyeceğiniz ve nasıl bir model istediğiniz önemli. Çünkü, lohusa dönemi için ayrı pijama modelleri varken, balayı için ayrı pijama modelleri, ya da spor pijama modelleri bulunuyor. Aslında her gardropta bulunması gereken 3 - 4 çeşit pijama olmalı. Bunlardan birisi sevdiğinizi mutlu etmek ya da kendinizi daha seksi hissetmek için bir model iken, birisi spor ve rahat etmek için olabilir, bir diğer pijama ise misafirliğe giderken gyilebilecek şık bir model olarak seçilebilir.
Bir pijama ya da gecelik alacaksanız hangi mevsimde giyeceğinizi gös önünde bulundurun. Kış mevsiminde daha sıcak tutan ve kalın kumaşlardan yapılmış pijama modelleri varken; yaz mevsimi için şort veya kapri takımından oluşan ince ve terletmeyen pijama modelleri tercih ediliyor. Pijama aynı zamanda sık sık hediye edilen bir giyim türü. Sevdiklerinize şık pijama modelleri hediye edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise hediye alacağınız kişinin kaç yaşında olduğu ve nasıl bir giyim tarzından hoşlandığıdır. Sonrası ise sizin beğeninize kalmış.

    Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 10:59 am