internette sende kazanabilirsin


Ben Bilmem Eşim Bilir İle Eğlenceye Hazır Olun

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Ben Bilmem Eşim Bilir İle Eğlenceye Hazır Olun

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir C.tesi Tem. 06, 2013 12:47 pm

Web Adresi: http://www.benbilmemesimbiliroyunum.com
Sahibi: benbilmemesimbiliroyunum
Hosting Sağlayan Firma: kendi sunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: benbilmemesimbiliroyunum
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:Televizyonların ünlü programı olan Ben bilmem eşim bilir programı insanların ilgisini çekmektedir. Özellikle çiftlerin bu tür yarışmalara ilgisi artmakta ve eğlenceli bir zaman geçirmek için bu tür yarışmalara katılmak istemektedir. Ancak bu tarz yarışmalar göründüğü gibi kolay değildir. Çünkü bazı işler uzaktan göründüğü gibi kolay değil ve oldukça zordur. Özellikle yetenek ile alakalı oluna insanı zorlayan bir durum ortaya çıkabilir.

Kanal D’nin ünlü yarışmasına katılmadan önce her adayın ben bilmem eşim bilir oyunu oynaması ve en azından kendi imkanları ile bunu test etmesi gerekmektedir. Hem eğlenceli aman geçirmek için hem de pratiklik kazanmak için internet üzerinden ben bilmem eşim bilir oyunu oynayabilir ve bu yarışmadaki incelikleri fark edebilirsiniz.

Televizyon başında iken kolay görünen ben bilmem eşim bilir">ben bilmem eşim bilir oyunu yeteneğe bağlı bir adım olduğu için bazı oyunları zor ve bazı oyunları kolay gelebilir ama bu kişiye göre değişmekte ve yeteneğini kullanmayı bilene göre fark etmektedir. Bu yüzden bu tarz programlara katılmadan önce pratiklik kazanmak önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca ben bilmem eşim bilir programında ara sıra karşımıza çıkan ben bilmem ikizim bilir oyunu da en çok ilgi gören bölümlerden birisidir.

    Forum Saati Ptsi Haz. 18, 2018 11:29 am