internette sende kazanabilirsin


Eğlencenin Adı Okey Oyunu

Paylaş

dj_ibo_g_h


Mesaj Sayısı : 739

Kayıt tarihi : 21/06/11

Eğlencenin Adı Okey Oyunu

Mesaj tarafından dj_ibo_g_h Bir Paz Haz. 30, 2013 4:55 pm

Web Adresi: http://www.facebookokey.org
Sahibi: facebookokey
Hosting Sağlayan Firma: kendisunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: facebookokey
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler:Birliktelikleri kuvvetlendiren facebook okey oyunu, oynayana ve izleyene büyük heyecan katmaktadır. Arkadaş ortamlarında hadi kim kazanacak diye heyecanla başlayan oyunlar, oyun sonucunda kazananında kaybedeninde mutlu olacağı şekilde sonuçlanmaktadır. Çünkü okey oyununda bugün kazananın yarın kazanacağı garantisi yoktur. O yüzden eğlencenin ve küçük çaplı da olsa adrenalinin merkezi olan okey oyunu, oynaması kolay, heyecan dolu bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Okey oynamak isteyen herkes istediği zaman okey takımını ve diğer üç arkadaşını bulamaz. O yüzden internetten okey oyunları bu tür kişilerin imdadına yetişmektedir. facebook okey oynanan bu tür siteler hem dördüncüyü bulamayan kişiler için hem de sessiz sakin bir ortamda yalnız başına eğlenmek isteyen oyun severler için vazgeçilmez noktalardır. Okey oyunu oynanması kolay bir oyundur aynı zamanda öğrenilmesi de gayet basit olan bu oyun herkes tarafından bilinebilir olduğu için birçok kişi tarafından oynanmaktadır.

Herkes oyun bağımlısı olmasalar bile hayatının bir döneminde okey oynamak istiyorum demiştir. Facebook  burada çok önem arz ediyor. Ve herkes okey oynamayı tam olarak bilmeyenler bile hayatlarının belirli dönemlerinde okey oynamışlar ya da illaki bir defa bile olsa okey oynayacaklardır.  İnternet başında kişinin çayını yudumlarken oynaya okey ile alacağı zevk tartışılmaz en büyük zevklerden biridir. Ve bu aktivite en büyük eğlencelerden biridir. Maliyeti sıfır olan bu eğlenceye kim sahip olmak istemez ki?

Eğer sizde maliyeti sıfır bir eğlenceye sahip olmak istiyorsanız, istediğiniz gün, istediğiniz zaman bu zevki yaşamak istiyorsanız http://www.facebookokey.org/  ‘yu ziyaret edebilirsiniz. Eğer bir kere bile olsa okey oynamadıysanız bu eğlenceyi sizlere ilk defa yaşatmaktan gurur duyarız. Okey kurduysanız, oyun kurduysanız da sitemizi ziyaret edebilir sizin gibi oyun kurtlarıyla yarışabilirsiniz.

    Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 11:18 am