internette sende kazanabilirsin


Ducray Anacaps Kapsül

Paylaş

fatma758


Mesaj Sayısı : 228

Kayıt tarihi : 03/11/12

Ducray Anacaps Kapsül

Mesaj tarafından fatma758 Bir Perş. Haz. 13, 2013 11:21 am

Site Adı: Ducray Anacaps Kapsül
Site Adresi: narecza.com

Orta yaşlardan itibaren her ne kadar genetik nedenlerle ilgili olsa da farklı faktörlerden dolayı da saç dökülmesi meydana gelebilir. Ducray Anacaps Kapsül, saçın beslenmesi için gerekli besinleri bir arada toplamış bir kapsüldür. Metiyonin ve sistinin gelişmesini teşvik ederek, saç ve tırnakların kuvvetlenmesini sağlar.

Ducray Anacaps Kapsül İçeriği

Ducray Anacaps Kapsül, saç köklerine değer katan çinko gibi besin maddeleri yanı sıra vitamin B5,B6,B8,E,PP ve soya özleri içerir. Jelâtin kapsülü, biotin, L-sistin, güçsüz, bakımsız, dökülen saçları kuvvetlendirir. İçerisindeki Çinko vitaminler sayesinde güçlenmesini sağlar. Ayrıca içeriğindeki soya fasulyesi, çekirdek ekstratı, eülgatö r(sarı balmumu) alfa tekoferol, asetat, kalsiyum, pantontenat, klorit saçları kuvvetlendirip dökülmesini gözle görülür şekilde azaltır. Ducray Anacaps GDO ‘süz soya özleri sayesinde hiçbir yan etkisi olmadan saçların büyümesi ve kıl köklerinin kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Ducray Anacaps Kapsül Kullanım Şekli

Ducray Anacaps Kapsül saç dökülmesini en alt seviyeye düşürmek için 2 ay boyunca sabahları 2 kapsülün bir bardak su ile yutulması gerekir.

Ürün 60 kapsüldür.

    Forum Saati Cuma Haz. 22, 2018 11:13 am