internette sende kazanabilirsin


neobux nasıl üye olunur nasıl kazanılır

Paylaş
avatar
TurSonHalAdmin
Yetkinyönetmen


Cinsiyet : Erkek
Balık

At

Mesaj Sayısı : 986

Kayıt tarihi : 13/12/09
Yaş : 52

neobux nasıl üye olunur nasıl kazanılır

Mesaj tarafından TurSonHalAdmin Bir Çarş. Ara. 16, 2009 10:07 pm

NEOBUX ÜYELİK BİRAZ MEŞAKKETLİ BURADA RESİMLİ ANLATIM MEVCUT  GERÇEKTEN İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ EN GÜVENİLİR PTC SİTESİ VE ANINDA ÖDEME YAPIYOR ALERTPAY VE PAYPALA ÖDEME ALABİLİYORSUNUZ 2 DOLARI TAMAMLADIĞINIZDA HEMEN HESABINIZDA BOL KAZANÇLAR RESİMLİ ANLATIMI DİKKATLE İNCELEDİKTEN SONRA NEOBUX BANNERİNE TIKLAYARAK ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATABİLİRSİNİZ BOL KAZANÇLAR


 


Neobux.com nedir?

Neobux anında ödeme yapan bir tıkla-kazan sitesidir.

Peki neden NEOBUX?

Çünkü oldukça yeni bir site olmasına rağmen hızlı ve güvenilir bir ödeme sistemi geliştiren neobux diğer ptc (tıkla-kazan) siteleri arasında sivrilmeyi başarmış bir site olarak karşımıza çıkmakta.

Neobux sayesinde tıklayıp görüntülediğiniz her reklam karşılığı size ödeme yapar. Bu ödeme, 0.01 dolar gibi çok küçük bir rakamdır. Ancak, eğer siz alt üye (referal / referans) bulabilirseniz, kazancınız çok daha artacaktır.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR?

Bu sitenin en büyük özelliği kazandığınız paraların kazancınız 2$’a ulaştığından itiberen Paypal ve ya Alertpay hesabınıza anında ödemesidir.Yanlış duymadınız anında ödeme.

NeoBux diğer sitelere benzer olarak reklamlara tıklama başına 1 cent veriyor. Ama iş alt üyelerinizin yaptığı tıklamalara gelince aldığınız para 0,5 cent oluyor. Eğer golden üye olursanız ki bu ayrıcalıklı üye olmak anlamına geliyor bu sayede alt üyelerinizin kazançları da 1 cente yükseliyor. Bunun ücreti de yıllık 90$. Golden üyelik alarak kazancınızı ikiye katlamanız mümkün. Neobux‘ta günlük standart üyeler için 4 adet reklam çıkmaktadır. Siz, günde 4 reklama tıklayarak ve referans gösterdiğiniz her alt üye için extra para kazanmaya başlayacaksınız. Örnek sizin referans linkinizden 10 arkadaşınız neobux’a üye olsun onlarında günde 4 linke tıkladıklarını varsayarsak, sizin günlük kazancınız ($0.04 + 10 x $0.04 = 0.44) edecektir.

Peki nasıl referans bulacağım?
Bu aslında sizin biraz yaratacılığınıza kalmış bişey olsada neobux sitesi önceden bu durumu düşünmüş ve referans satın alma yada referans kiralama (rent) olayını geliştirmiştir.

Bu durumda 30 dolar karşılığında (premiumlar için $20) 100 adet rented referals sahibi olacaksınız.100 adet referansınız da 1 ay sonunda yatırdığınız parayı fazlasıyla çıkaracaktır.


Neobux’a Kayıt Olmak (Resimli Anlatım)


 Neobux’a Kayıt Olmak

 

Şimdi üyelik aşamalarına başlayalım ilk önce aşağıdaki linke tıklayın.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Çoğu PTC sitesinde olduğu gibi NeoBux’ın giriş sayfasının üst kısmında da Login ve Register olmak üzere iki bağlantı mevcuttur. Bunlardan Login kayıtlı üyelerin oturum açmalarını Register ise yeni üyelerin kayıt olmasını sağlıyor. Biz Register’a tıklıyoruz.Daha sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi üyelik bilgilerimiz için gerekli kısımları dolduruyoruz. Kullanıcı adımız en az 4 en fazla 14 haneli olmalıdır. Kullanıcı adımız sadece harf ve rakamlardan oluşmalı ve mutlaka bir harf ile başlamalıdır. Password ve Password confirmation bölümlerine en az 4 haneli şifremizi yazıyoruz.Sonraki sayfada e-posta adresimize bir aktivasyon kodu gönderildiği ve bu kodu kopyalayıp Validation code for bölümüne yapıştırmamız gerektiği yazıyor. Bu sayfayı kapatmadan e-posta hesabımıza gidiyoruz ve bize gönderilen iletideki aktivasyon kodunu kopyalayıp belirtilen yere yapıştırdıktan sonra resimde görülen doğrulama kodunu hemen üzerindeki Image Verification kısmına girip Finish Registration butonuna basıyoruz.Bir sonraki sayfada kayıt işleminin başarıyla gerçekleştiği ve Login Now bağlantısına tıklayarak hesabımıza giriş yapabileceğimiz yazıyor. Reklamlara tıklamak için oturum açacağımız bu sayfayı kapatmadan giriş yapıyoruz ve reklamlara tıklamaya başlıyoruz…Kayıt işlemimiz başarıyla gerçekleşti. Bol kazançlar..

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Reklamlara Tıklama


 NeoBux’a Giriş Yapma ve Reklamlara Tıklayıp Para Kazanmak

Neobux’a üye olduk. Şimdi giriş yapalım ve reklamları tıklayarak para kazanalım.


1-) İlk önce, buraya tıklayarak neobux login ekranına gidiyoruz.


2-) Buradaki bilgiler şu şekilde girilmelidir;


-Username : Üye olurken kullandığınız kullanıcı adınız…

-Password: Üye olurken kaydettiğiniz şifreniz

-Secondary Password: 2. şifre (giriş yaptıktan sonra değiştirilebilir, şimdilik boş bırakıyoruz.)

-Verification Code: Alttaki resimde görünen yazıları yazınız.


3-) Login butonuna bastıktan sonra, bizi aşağıdaki resimde görülen sayfaya yönlendirecektir.4) Daha sonra View Advertisements yazan yere tıklayarak reklamları görüntülemeye başlayacağız, sağ üst köşeden View Advertisements linkine tıklıyoruz.


5) Şimdi,oradaki yıldızların yanındaki yazılara tıklıyoruz ilk linkten başlayarak bütün reklamlara tıklayacağız. Yazıya tıkladıktan sonra ardından çıkacak olan kırmızı noktaya tıklıyoruz.6) Kırmızı noktaya tıkladığımızda aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacaktır ve üst kısımda sarı renkli yükleme barını göreceksiniz. (sayfayı kapatmadan bekleyiniz)7) Daha sonra yükleme tamamladıktan sonra (Advertisement Validated!) yazısını görünce işlemimiz tamamlanmış olacak.8-) Ardından alttaki tüm linklere aynı şekilde tıklayarak, bu günkü tıklama işlemini tamamlamış oluyoruz.Eğer yeni üye olmuşsanız, bu da standart üyesiniz demektir ve genelde günde 4 reklam tıklayabilirsiniz. Premium üyeyseniz, 9 ve üzeri reklam çıkacaktır.


——————————————————————————–
Referans Satın Almak

Genel olarak referans bulmak ptc sitelerinde oldukça zor bir iştir.

Bu yüzden,bize para kazandıracak olan Referans Satın Alma olayına girmemiz oldukça mantıklı olacaktır.

Genel olarak ptc sitelerinin satmış olduğu referanslar BOT olarak tabir edilen bir yazılımdan ibarettir ve bu botlar kayıtlı üyeler gibi tıklama yaparak alt üye gibi görünür ve bir müddet sonra tıklamayı bırakabilirler.


Peki neden referans almalıyız?


Çünkü parayı bize bu aldığımız referanslar kazandıracak.


Neobux birçok yeniliğin öncüsüdür bunların arasında rented referals olayıda bize kolaylık sağlamaktadır.


Rented Referals Nedir?


Rented Referals Kiralanmış referans demektir.NeoBux‘da 100 Adet referansı kiralamak için, standart üyeyseniz $30, golden üyeyseniz $20 ödeme yapmalısınız.Ancak benim tavsiyem, $30 olsada referans alımını standart üye iken, golden üye olmadan tamamlamanızdır.Çünkü Neobux $30 olduğu için referansları sürekli standart üyelere satmaya çalışır ve bu durumda golden üyelere referans kalmayabilir.


Renting Balance nedir?


Renting Balance referans satın alma hesabıdır ve referans alma yada referans kiralarını ödeme gibi işlemlerde kullanılır ve geri ödemesi yoktur.


Yani referans alacağınız zaman, bu hesaba para ekleyip referanslarınızı öyle alırsınız.Peki, Nasıl Rented Referals Alacağım?


Rented Referals almak çok basittir.  • Kullanıcı sayfamızdayken kullanıcı adımıza tıklayarak hesap anasayfamıza gidiyoruz.

  • Renting Balance: linkine tıklıyoruz.

  • Please select from where you want to transfer: diyor, buradan parayı nereden aktaracağımızı seçiyoruz.Yani eğer hesabımızda para varsa hesabımızdan, alertpay hesabızdan aktarmak istiyorsak alertpayımızdan, paypal hesabımızdan aktarmak istiyorsak paypalımızdan Renting Balance’ımıza aktarıyoruz.

  • Aktarma işlemi tamamlanıp, parayı Renting Balance‘ımızda gördükten sonra, tekrar üye adımıza tıklayıp, hesap anasayfasına gidiyoruz.

  • Ardından sağdaki 4 yeşil butondan biri olan, REFERALS butonuna tıklıyoruz.

  • Karşımıza 3,10, 30,50, 100 gibi sayılar çıkıyor.Buradan, kaç referans almak istiyorsak seçiyoruz.

  • Ardından referanslar hesabımıza ekleniyor ve tıklamaya başlıyor!


Bu Referansları Sürekli Kullanabilirmiyim?


Kiraladığınız referanslar, 1 ay süreyle hesabınızda durur.Şayet siz süresini uzatmak isterseniz, süresi bitmeden ödemesini rented refereal list kısmından yapabilirsiniz.


Veya ilk başta Auto Pay seçeneğini açarak ödemeleri otomatik yapabilirsiniz? (Auto Pay seçeneği ile sürekli referanslarınız olur.)
Referanslar, söylediğim gibi bottur ve genelde 15 gün sonra tıklamayı bırakırlar.Bu nedenle, arada kontrol edip tıklamayan botları belli bir ücret karşılığında yenisiyle değiştirmeniz gerekir.
Doğal olarak, 100 referans size günde 1.5 dolar gibi bir rakam kazandırır ve bu da 1 ayda 45 dolar yapar.Tabi bu rakamlar artı ve eksi olarak ve sizin referans değiştirmenize bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
alıntı:neobux-tr.blogspot.com

    Forum Saati Paz Haz. 24, 2018 6:44 pm